SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 7 numer W SPRZEDAŻY JUŻ 3 STYCZNIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Już po pierwszym numerze napisałem że redaktor naczelny i wydawca nie wie do jakiej grupy docelowej ma trafić PB i tak jest troche o zdrowiu, troche o siłowni, troche o rowerach, zegarkach, samochaodach, gotowaniu i reszta 100 reklam Olimpa, do mnie to nie trafia.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...to najlepsza gazetka sportowo-edukacjno -rozrywkowa,no chyba ze ktos nie lubi pań-to trzeba siegac po inna lekture...jest calkiem ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Djfafa, precyzując: w nr 6 były 2 reklamy pozaolimpowe, zaś w nr 7 będą 4.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mógłbym tą gazetkę zakupić w rzeszowie w okolicach Politechniki Rzeszowskiej? kiedyś patrzyłem po sklepach ogólnie jakoś mi w oko nie wpadło.. dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
m0ricin na przykład w emipku.

djfafa, wydaje mi się, że jak każdy mozesz napisac do PB i podzielić się swoimi uwagami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
w grafice w pbc powinni miec

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
co wy chcecie od pań

perfect body nr6 kupiłem i jest zayebyste, po nowym roku zamówie pozostałe numery to też pewnie bedą zayebyste :)

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
staramy sie trafic w jak najwiesza grupe odbiorcow

z relacje wiem ze w duzej czesci nam sie to udaje
Perfect Body czytaja zarowno osoby mlode, glowy rodziny jak i panie rzadzace w kuchni

czy dla kazdego jest dedykowane 100% artykulow ?
oczywiscie ze nie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
"djfafa, wydaje mi się, że jak każdy mozesz napisac do PB i podzielić się swoimi uwagami"

No dokładnie to robie, jakbyś nie zauważył: piszemy w dziale Nutrifarm (wydawca PB), modem jest tutaj Zbyszko Tarczewski (red. naczelny PB) a udziela też się Sławomir Ambroziak głowny piszący w PB..

Do mnie taka forma nie przemawia dlatego mimo dużej sympatii do Binia i Sławka PB nie kupuje od 6 numeru i puki co nie zamierzam, wole MD, gdyż mimo że jest dużo drożej mam dużo więcej do czytania, w PB nie interesują mnie rowery, zegarki, jaskinie, jak odrzuce reklamy + strony które mnie nie ciekawią (jak np. trening bicepsa gdzie Piotrek Głochowski siłuje się 10 kg sztangielkami dla mnie jest to komiczne <codzi mi o to że oczekuje jak już to czegoś nowego, a nie tego co wszyscy wiedzą czyli ze na bicepsa robi się modlitewnik czy uginania sztangą>) i zostają newsy + 5 art. które czytam podczas 1 sesji aero.

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2010-12-28 07:57:25

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i jestesmy wdzieczni za uwagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA NASTRAJA SIĘ PRZED SYLWESTREM !

Następny temat

SYLWESTROWA MIKOŁAJKA TO OSTATNIA SZANSA !

WHEY premium