SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 7 numer W SPRZEDAŻY JUŻ 3 STYCZNIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam nadzieje ze idziemy w dobrym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Rozumiem, że każdy może czuć niedosyt. Ale najwięcej pochawał zbieramy właśnie za wartość merytoryczną artykułów. Nie możemy natomiast zrobić pisma elitarnego, adresowanego tylko do takich 'starych wyjadaczy', jak np. Djfafa, bo jego sprzedaż spadnie do kilku tysięcy egzemplarzy. Wydaje się nam, że - obok specjalistycznych artykułów - powinno być też trochę tekstów dotyczących podstaw, kierownych do młodych kolegów, rozpoczynających dopiero swoją przygodę ze sportem.

Ale z uwagą słuchamy wszelkich uwag i słów krytyki...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ze mnie żadna elita (patrz mój opis na dole) ale skoro chcecie trafić do większego grona to Sławku znowu przeczycie troche sami sobie, po Twoje artykuły są pisane językiem mega naukowym, nie zawsze ja Cię rozumiem a co dopiero Ci młodzi odbiorcy, mTor, SERM, SARM itp. to czarna magia i wierz mi że nic z tego nie przyswoją, więc trudno mówić że trafiacie do tych co zaczynają przygodę ze sportem.
Wiec z jednej strony artykuły naukowe, pisane mega technicznym językiem a za chwilę jakieś pierdoły ciuchy czy babeczki (które są zawsze piękne i mega pociągające ale szkoda na to stron, bo lepiej dać wiecej np. newsów). Dla mnie tak jak pisałem brak skonkretyzowanej grupy docelowej.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Djfafa, taki bardziej skomplikowany tekst to leci jeden lub dwa w numerze i jest on adresowany do grona 'wyrobionych' czytelników, których mamy trochę, na co wskazują chociażby statyski mojej strony internetowej (ok 20 tys. odsłon artykułów w miesiącu). Przecież w chwalonym przez Ciebie (zreszrtą słusznie) MD - to co drugi artykuł mówi o SARM-ach czy mTOR. I to są teksty dla 'starych wyjadaczy'. Dla młodzieży mamy natomiast te lekkie - np. o treningu, odżywianiu czy historyczne.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1714
Ja należe do tych młodszych czytelników(18lat) i musze powiedzieć że wszystkie artykuły pana Sławka rozumiem i dużo z nich zapamiętuje. Tak naprawdę jesli kogoś interesuje dane zagadnienie to bez wiekszego problemu zrozumie artykuł.
To w moim przypadku sie sprawdza, biochemią interesuje sie ok. 2 lat i nie wyobrażam sobie nie przeczytac nowy artykuł Sławomira Ambroziaka.

Pozdrawiam...

Zmieniony przez - Adrian37a w dniu 2010-12-29 10:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
No widzisz a ja nie zapamiętuje

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze obie strony przedstawili swoje argumenty
uwagi zapamietano i dziekuje za nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1714
DJFAFA masz bardzo ciekawe przysłowie Sokratesa wpisane w profilu:
"Człowiek nie ma prawa być amatorem w aktywności fizycznej. To hańba zestarzeć się nie poznając wcześniej piękna i możliwości ludzkiego ciała"(Sokrates).

Musiałem to tutaj podać bo mi się bardzo spodobało...

Zmieniony przez - Adrian37a w dniu 2010-12-29 11:12:40

Zmieniony przez - Adrian37a w dniu 2010-12-29 11:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Adrian postaw piwo i możesz też go używać

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA NASTRAJA SIĘ PRZED SYLWESTREM !

Następny temat

SYLWESTROWA MIKOŁAJKA TO OSTATNIA SZANSA !

WHEY premium