SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 7 numer W SPRZEDAŻY JUŻ 3 STYCZNIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
szkoda właśnie, że nie było z massacrą - nigdzie w krk ( w galerii) nie było nic poza profi mass, mimo, że nie poto kupuje tą gazete, zadbajcie o to aby była możliwość wyboru.

Artykuły swietne, najbardziej podchodzi mi test na widelcu, prolina i alko. Ale jeszcze sporo do przeczytania mi zostało ;) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bardzo mnnie cieszy ta opinia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
można gdzieś zamówić prenumeratę do domu PB????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Biniu co jak co, ale po tiramisu się mniej spodziewałem

Wyszło smaczne :) ale mi masówka nie potrzebna, wręcz przeciwnie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Biniu, tiramisu ja zachwalałem. Białka, co prawda ale w masówce powinno być jeszcze smaczniejsze

Muszę kupić gazetę

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak tak teraz pamietam

poczekaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
'Testosteron na widelcu' opowiada o wpływie podstawowych składników pokarmowych (węgle, tłuszcze, białka) i proporcji ich spożycia na poziom testosteronu. Na następny numer zaplanowaliśmy ciąg dalszy - mikroskładniki pokarmowe (witaminy, minerały) a testosteron.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Musze przyznać, że nie kupowałem PB od kilku numerów i skusiliście mnie proobką.
Myślę, że w ten sposób zachęcicie dużo więcej osób dokupna, które dzięki temu będą mieli możliwość przeczytania wielu ciekawych art., bo musze przyznać, iż jestem BARDZO miło zaskoczony co do treści, merytoryki.

Planujece może wypuścić prolinę ? Drogo cenowo by wychodziła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
o kupie

na Orlenie powinno być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
pit, zobacz czyjego autorstwa jest art o plecach

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA NASTRAJA SIĘ PRZED SYLWESTREM !

Następny temat

SYLWESTROWA MIKOŁAJKA TO OSTATNIA SZANSA !

WHEY premium