SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- dziennik ciążowy vol. 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Teapot
Dlatego ja bym chciala blizniaki, a co
Mam je w rodzinie wiec moze moze sie uda

A tak na serio kobitki swietnie dajecie rade. Ja dzieci nie mam, w ciazy nie jestem a i tak ledwo zycie ograniam...


Ja się śmieję do mojego, że chcę trojaczki, żeby wszystko było za jednym "zamachem" i boję się, że w końcu życie się zemści i będę je mieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lexi_

Ja się śmieję do mojego, że chcę trojaczki, żeby wszystko było za jednym "zamachem" i boję się, że w końcu życie się zemści i będę je mieć...

Lexi... bliźniaki to jeszcze, ale trojaczki? Przecież tylko dwie piersi masz i dwie ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak się ma pomoc na miejscu w postaci babci to pewnie da się przeżyć. My jesteśmy sami tutaj i dopiero ze dwa razy komuś dziecko zostawiłam.

A co do bloga dziękuję za miłe słowa. Serio to lubię i mam nadzieję wrócić, chociaż niewiele z tego mam poza jakąś satysfakcja. Ale cieszy mnie jak np. Mogłam teraz koleżance po cc podesłać swoje artykuły i dziękowała bo bardzo pomogły. :) gdzieś mi się tli pomysł o powrocie ale to muszę mieć kilka pomysłów na artykuły żeby to miało sens. Ale serwer podtrzymuje więc szkoda żeby się marnowala kasa :D

Zapraszam też na Insta bo tam coś wrzucam ciągle żeby kontaktu z obserwatorami nie stracić całkiem. A inflencerka ze mnie marna bo zazwyczaj o robieniu fotek zapominam :D teraz mogłabym pokazywać tylko bardzo nieidealne nieonstagramowe rzeczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tak się wydaje, ale prowadzenie czy bloga czy Insta o naprawdę wartościowej zawartości zabiera masę czasu. Samo robienie zdjęć i obróbka na 'szybko' pochłania wiele energii. Ale kółeczka chyba się Małemu spodobały :)? Fajnie, że się nosicie. Ja teraz żałuję, że byłam nieco sceptycznie nastawiona do chusty, zapyziałe sprzed stu lat slogany trochę wygrały...

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja o chustach mogę długo ale spróbuję krótko. :) kółka ćwiczę pod kątem noworodka bo bardzo szybko się wiąże i mozna wkładać u wyjmowac dziecko bez zdejmowania chusty. Jednak te długie są dużo wygodniejsze dla noszacego. Więc Jerzykowi się podobało jak każde noszenie ale dla mnie średnio wygodne. No ale chce poćwiczyć bo potem taki noworodek to dodatkowy stres.

Dla mnie chusty są przede wszystkim super pomocą. Na szybkie zakupy albo jak dziecko ma etap marudy czy płaczu i najlepiej nosić na rękach. To wolę nosić w chuscie i jeszcze mogę coś zrobić. I u mnie głównie w takich momentach używamy chusty. Na dłuższe spacery jednak wózek - na szczęście lubi. A dodatkowo daje poczucie niesamowitej bliskości. Najpierw przedłużenie brzuszka a potem chwilą przytulanka jak dziecko już nie jest takie przytulasne :)

Stereotypy znam. Ostatnio miałam dyskusje ze znajomą. Nasza koleżanka urodziła teraz synka a ma córeczkę w wieku Jerzyka. Najlepiej dla takich dzieci byłoby się rozdwoic ale się nie da :p poradziłam delikatnie chuste. A znajoma zaczęła sugerować że lepiej ten ciężki okres przetrzymac bo potem go nie odłoży. Ale z obserwacji, a mam wielkie grono chustowych znajomych, sama chusta do noszenia nie przyzwyczaja. Zazwyczaj ok 2 rz trzeba negocjować żeby ponosić dziecko bo zazwyczaj już wola biegać :p a znam sporo dzieci nie noszonych w chuscie które były "nieodkladalne". Niektóre po prostu tak mają.

Ja się bardzo cieszę że się zdecydowałam na chuste. Wiele razy myślałam o tym jaki super to wynalazek i wiem że przy drugim dziecku to będzie super pomoc.



A bardziej w temacie forum to wczoraj zaczęłam trening wzmacniający:

Kettlebell 12 kg
1. Swing 4x12
2. Goblet 3x12
3.Rdl 3x12
4a. Invert row 3x12
4b. Pompki TRX 3x12

Chciałam jeszcze zrobić coś na barki i brzuch ale niestety młodego dopadł Wielki Głód i musiałam Natychmiast przestać i dać coś do jedzenia :p

A dzisiaj będzie joga z instruktorka 1,5h. Dobra passa treningowa ale tak jest, że im częściej tym bardziej się chce. Jak się wejdzie w tryb nierobienia to się zapomina że po treningu będzie lepsze samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
paula.cw
Dobra passa treningowa ale tak jest, że im częściej tym bardziej się chce. Jak się wejdzie w tryb nierobienia to się zapomina że po treningu będzie lepsze samopoczucie

DOKLADNIE.
Ominelam swoj wczorajszy i teraz zaluje... no coz.

Chusty wydaja sie byc bardzo dobrym rozwiazaniem - ręce wolne, dzieć zadowolony, przytulaśnie jest i aż sie rozmarzyłam

Lexi ja mam takie same odczucia - efektywnosc przede wszystkim!!! Trojaczki tez by daly rade, szast prast i dzieci zrobione c'nie? I pozniej taki maly gang lata i rozrabia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Przy pierwszej ciąży przestaniecie takie głupoty gadać to jakby trzy porody na raz, i od samej myśli że mam trzy płody w sobie bolą mnie jelita, żołądek i wszystkie inne wnętrzności :)

Paula a jakie masz ciężary, jakimi kettlami trenujesz ?

chusty są super wygodne, miałam okazję nosić dziecko w niej ale jestem sceptycznie nastawiona bo to tak brzydko wygląda... jakby kocem się człowiek poobwijał i jeszcze gdzieś wisi jakiś ogon albo wielki węzeł jest.. pewnie jak dziecko będzie wrzeszczeć to mi wszystko jedno będzie ale w chwili obecnej wygląd tego mnie zniechęca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Lexi_
Teapot
Dlatego ja bym chciala blizniaki, a co
Mam je w rodzinie wiec moze moze sie uda

A tak na serio kobitki swietnie dajecie rade. Ja dzieci nie mam, w ciazy nie jestem a i tak ledwo zycie ograniam...


Ja się śmieję do mojego, że chcę trojaczki, żeby wszystko było za jednym "zamachem" i boję się, że w końcu życie się zemści i będę je mieć...


To by było nieźle. Siostra ma bliźniaki i to już jest niezły hardcore. Ale jak trzeba to wszystkiemu można poradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ostatnio widziałam u nas na osiedlu babkę z wózkiem dla 6tki dzieci... Nawet nie wiedziałam że takie robia ale w sumie jakoś rodzice wkeloraczkow muszą sobie radzić. Ale nie wiem czy to były dzieci w jednym wieku.

Na jodze było super. Dużo nowych wymagających pozycji. I nawet stałam na głowie. Jakoś myślałam że to nie wskazane ale to dla tego że zawsze stawałam wyciągając nogi za pomocą mięśni brzucha. A jak się zrobi to z rozmachu to potem działają stabilizatory i to już jest ok i ponoć można robić do końca ciąży o ile czujemy się komfortowo oczywiście. Dzidziusiowi się spodobało bo się zaczął ruszać po sesji jogi. A ja mam jeszcze dzisiaj zakwasy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Takie wozeczki na 6- tkę dzieci mają u nas w jednym ze żłobków dla całkiem maluszków. Nie muszą siedzieć w budynku cały czas. Super sprawa :)

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Priorytet na masie

Następny temat

sprawdzenie diety

WHEY premium