SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROJEKT MASA VOL. 3 - SKORZYSTAJ Z POMOCY DORADCÓW - NABÓR !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
PROJEKT MASA III :

Termin rozpoczęcia: 16.10.2013r
Termin zakończenia: 16.12.2013r


Regulamin PROJEKT MASA III:


- do projektu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie bez przeciwwskazań lekarskich

- do projektu mogą przystąpić tylko osoby w pełni zdecydowane, konsekwentne

- obowiązkiem w projekcie jest umieszczanie filmów z techniki ćwiczeń, by trenerzy mogli na bieżąco korygować uczestnika (w przypadku dwukrotnego braku filmów bez wyraźnej przyczyny osoba zostaje wykluczona z projektu!)

- obowiązkiem w projekcie jest umieszczanie jadłospisu realizowanego przez uczestnika (w przypadku dwukrotnego braku jadłospisu bez wyraźnej przyczyny lub w przypadku nie dostosowania się do rad trenera osoba zostaje wykluczona z projektu!)

-obowiązkiem podopiecznego jest wprowadzanie rad, które otrzymuje, w życie (osobom, które działają na własną rękę - DZIĘKUJEMY)

-w przypadku, gdy trener zadecyduje o wykluczeniu osoby z projektu np. ze względu na komplikacje zdrowotne tudzież inne okoliczności - osoba podopieczna nie ma prawa ubiegać się o udział ponownie

- Osoba podopieczna ma obowiązek poinformować o swoim stanie zdrowia już w formularzu zgłoszeniowym! (choroby przewlekłe, złamania, wady postawy)

- Osoba podopieczna ma obowiązek poinformować trenerów o sytuacjach losowych podczas trwania projektu (wypadł mi trening, bo.... urodziny wujka, ciotki, matki/zdechł mi pies/kot, musiałem przeprowadzić schorowaną sąsiadkę przez ulicę. W przypadku braku informacji o swojej obecności - osoba zostaje wykluczona z projektu!)

- Trenerzy mają obowiązek korygować podopiecznych w czasie realizacji projektu

- Trenerzy mają obowiązek informować swoich podopiecznych o swoich nieobecnościach

- Trenerzy mają obowiązek reagować na zmiany zachodzące w życiu podopiecznych i dostosować się do nich (zmiana planu/ zmiana składu posiłków itp)

- Trenerzy mają obowiązek motywować swoich podopiecznych, by Ci osiągali zamierzone rezultaty (nie może to być "sucha" praca)

- w dziennikach uczestników nie będziemy tolerować zbędnego i niepotrzebnego spamu(wyłudzanie planów treningowych itp). Staramy się by rozmowy toczyły się na wysokim merytorycznie poziomie.

- do projektu mogą przystąpić osoby początkujące oraz średniozaawansowane

Wszystkie wyżej wymienione punkty są WARUNKAMI KONIECZNYMI !!

Klauzula obowiązkowa: Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę userów prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.


************************************************************************************************************************************************************


Formularz zgłoszeniowy:

****DANE PODSTAWOWE***************************************


NICK:
PŁEĆ:
WIEK:
WZROST:
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD BICEPSU:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:
OBWÓD BARKÓW:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:

****POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU**************************


WAGA CIAŁA:
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:



****POMIARY SIŁOWE****************************************


PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne




****STAN ZDROWIA*****************************************


CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
ALERGIE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:

****SPRZĘT**********************************************


PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK/NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK/NIE

INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRĄ WYBRAŁEŚ:

****DIETA*************************************************


JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU:
PODAZ ENERGII:
ILOŚĆ BIAŁKA NA KGMC:
ILOŚĆ TŁUSZCZU NA KGMC:
ILOŚĆ WĘGLOWODANÓW NA KGMC:

JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU:
PODAZ ENERGII NA START:
ILOŚĆ BIAŁKA NA KGMC NA START:
ILOŚĆ TLUSZCZU NA KGMC NA START:
ILOŚĆ WEGLOWODANÓW NA KGMC NA START:

****PYTANIA DODATKOWE**********************************


CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY:
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY:
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE:

Kilka słów o sobie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?

***************************************************************
Celem projektu jest propagowanie kulturystyki naturalnej, rozpowszechnianie drogi sportowej, łamanie mitów związanych z odżywianiem oraz treningiem.

Trenerzy wybierają 4 osoby do projektu które będą przez nich skrupulatnie kontrolowane i prowadzone. Porady będą udzielane zarówno w temacie jak i na PW, z zastrzeżeniem konstruktywnych dyskusji na argumenty, bez wydziwiania, wymyślania, obrażeń i, modnych ostatnio w sieci, fochów.

JEST TO PROJEKT MASOWY, WIĘC WSZELAKIE PROŚBY/ZGŁOSZENIA W TEMACIE REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ, A UŻYTKOWNICY SKŁADAJĄCY JE – OTRZYMAJĄ 7 DNIOWEGO BANA Z RACJI NIE PRZECZYTANIA LUB NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO REGULAMINU!
****************************************************************
Zgłoszenia można nadsyłać w TYM TEMACIE do 16.10.2013r

DORADCY PROWADZĄCY:

- ANTEK098!
- PAWELSZEVC






W tym temacie - wrzucamy zgłoszenia oraz zadajemy pytania dotyczące TYLKO tego konkretnie tematu, wszelkiego rodzaju spam i inne zbędne rzeczy - ban

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2013-10-02 20:31:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Zapraszamy link do 1 owocnej edycji: https://www.sfd.pl/***PROJEKT_MASA_I***!!/PODSUMOWANIE_str._7-t895602.html
Druga była równie ciekawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
widze ze mamy podobna zabawe
powodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
17 lat mam... super. Nie można zrobić takiego małego odstępstwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dyskretna zmiana kochani!



Ludzie w wieku lat 17 również moga brać udział
, jednak należy podesłać skan/zdjęcie pisemnej zgody rodzica/opiekuna wraz z podpisem(biorąc na siebie wszelkie sankcje prawne zwiazane z ewentualnym fałszerstwem)


emaila rzucę na pw zainteresowanym po nadesłaniu przez nich tutaj pełnego, uzupełnionego, zgodnego formularza zgłoszenia
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
PawelSzEvc
Dyskretna zmiana kochani!



Ludzie w wieku lat 17 również moga brać udział
, jednak należy podesłać skan/zdjęcie pisemnej zgody rodzica/opiekuna wraz z podpisem(biorąc na siebie wszelkie sankcje prawne zwiazane z ewentualnym fałszerstwem)


emaila rzucę na pw zainteresowanym po nadesłaniu przez nich tutaj pełnego, uzupełnionego, zgodnego formularza zgłoszenia


hahaha, moja mama nie podpisze na pewno

swoją drogą parę pytań: mam na każdym treningu, na każdym każdusieńkim, robić filmiki? Ja się tego najbardziej boję, bo nie będę miał jak ich zapewne robić na publicznej siłce, która z resztą jest tak mała, że przez cały czas kręcenia nie będzie mnie widać bo będą przełazić ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest konkurs konkurencyjny , ale my bylismy piersi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Skleroza nie boli....



oczywiście prosimy również uczestników naboru o umieszczenie zdjęć w 3, dowolnie wybranych przez siebie, pozach kulturystycznych





P.S. kolegę wyżej prosimy o wklejenie wypełnionej ankiety(z postu wyżej) wraz ze zdjęciami - raz jeszcze(powyższy post pójdzie do usunięcia by było czytelniej

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2013-10-02 22:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16627
Formularz zgłoszeniowy v2:

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: luqe
PŁEĆ: M
WIEK: 18
WZROST: 195cm
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: pół roku na poważnie

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 95kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 30,5
OBWÓD BICEPSU: 34,5
OBWÓD ŁYDKI: 40,5
OBWÓD UDA: 64,5
OBWÓD BIODER: 101
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 92
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 103
OBWÓD BARKÓW: 121
OBWÓD NADGARSTKA: 17
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 28

****POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU**************************

WAGA CIAŁA: 95
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ: 21,4 po jedzeniu
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:



****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] - 105x7, 85x16 110x5
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - nie robiony(miałem przykurcz 2głowych)
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [cięzar X powtórzenia] - 70x5, 75x1, 50x20
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [cięzar X powtórzenia] - 50x20,70x16,100x8
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - hantle: 20x8, 22,5x5, 12,5x16(regres)




****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: problem z przykurczem dwugłowych, ale są już odpowiednio rozciągnięte
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: -

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: NIE

INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRĄ WYBRAŁEŚ: drążek rozporowy, +150kg obciążenia,
opcja dokupienia jednego sprzętu (np poręczy).

****DIETA*************************************************

JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: HC
PODAZ ENERGII: ~4200
ILOŚĆ BIAŁKA NA KGMC: 250
ILOŚĆ TŁUSZCZU NA KGMC: 105
ILOŚĆ WĘGLOWODANÓW NA KGMC: 450-480 zależnie od aktywności

JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: jw.
PODAZ ENERGII NA START:
ILOŚĆ BIAŁKA NA KGMC NA START:
ILOŚĆ TLUSZCZU NA KGMC NA START:
ILOŚĆ WEGLOWODANÓW NA KGMC NA START:

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY: nie
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: nie

Dlaczego ja? Jestem odpowiedzialny, nie poddaje się, potrafię słuchać
i wprowadzać w życie rady mądrzejszych i bardziej doświadczonych. Stawiam sobie realne cele do których osiągniecia dążę. W ostatnim czasiepoczyniłem spory progres, ale wciąż nie jest to nic specjalnego, brakuje mi wiedzy, którą mógłbym zdobyć biorąc udział w tym projekcie oraz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Moje posty nie mają wysokiej wartości merytorycznej, ani nie są nader ciekawe. Za to wypiski są wrzucane na czas wraz ze zrzutami diety, mediami z treningu, wszystkim co jest wymagane w regulaminie. Dodatkowo idealnie odpowiada mi czas masy, po której planuję przeprowadzić redukcję. Liczę na pozytywne rozpatrzenie formularza.


Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę userów prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.


***************************************************************







...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JESIENNA OFENSYWA: CREATINE POWDER SUPER!!!

Następny temat

spalacz tłuszczu

WHEY premium