SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCy !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
Siemanko wszystkim ,jestem nowym uzytkownikiem, jestem na stronie od 2 minut xD , wiec nie orientuje sie w jakis sog-ach i wgl w tych sprawach, prosze tlyko o pomoc, mam 15 lat ,176 wzrostu, waze 67-70 kg, chodizlem na silownie od pol roku , i teraz w wakacje mam przerwe , po wakacjach mam zamiar zaczac cwiczyc ,intensywnie, chcem se ulozyc plan treningowy ( z tym nie bede mial problemu) ,diete ( z tym niestety bedzie preoblem wiec bardzo prosze o pomoc) no i oczywiscie jakas odzyweczke wziasc lub cos w tym stylu,pierwsze 2 miesiace cwiczylem na sucho ,pote jeden miesiac bralem magnuma 8000 ,super mi weszlo w sile ,nie cuzlem wgl zmeczenia na silowni,gdy meczylem sie z ciezarem sdprawialo mi to nie samowita przyjemnosc ,wspaniale uczucie , po miesiacu widzialem rezultaty, nastepny miesiac jechale na sucho ,po wakacvjach mam zamiar cos wziasc zastanawiam sie nad hmb, ktos mi powiedzial ze do tego dobra masowka bedzie, jeszcze inny ktos mowil ze hmbolon najl;epszy, jeszcze ktos innyc ze sam gainer wystarczy, ludzie nie wiem co robic ,powiem tyle ze chcem zeby miesnie rosly ,i jednoczesnie spalic tluszcz dlatego wlasnie zastanawiam sie nad hmb...niechcem kreatyny poniewaz pamietam ze po magnumie jakies 2 tyg. strasznie ciezko cwicyzlo m isie na silowni, pniewaz cialo sie przyzwyczailo do kreatyny ,dlatego mimo ze to extra uczucie nie za bardzo chcem wracac bo potem strasnzie trzeba nadrabiac na silowni :) bardzo licze na wasza pomoc piszcie ile wlezie, nie mam nic konkretnego na oku wie4c poradze sie waz i jezeli trafi sie ktos bystry i dobroduszny niech ulozy mi diete ,z gory dzieki

Kocham mamę :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
niechcem kreatyny poniewaz pamietam ze po magnumie jakies 2 tyg. strasznie ciezko cwicyzlo m isie na silowni, pniewaz cialo sie przyzwyczailo do kreatyny




padłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
CO TY AZ TAKI GRUBY JESTES ZE CHCESZ SPALAC TłUSZCZ NA HMB????CHYBA MI SIE NIE WYDAJE BO 176CM PRZY WADZE 70KG TO RACZEJ CHUDZINKA JESTES

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3095
Tekst przedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
hehe w magnumie jest tyle krety że chyba przedawkował i dlatego tak miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Le_Arnolde -myślę, że bedziesz miał problem zarówno odnośnie treningu jak i diety- postaraj sie wejśc do tych dwóch dzialow i jak najwiecej/no może nie jak najwiecej ale dużo/ czytaj, staraj sie wyciągac wnioski- ułozyc plany/i odżywiania i treningu/, dac do oceny/zaznaczam jednak aby było choc troche przemyslane/ i wtedy bedziesz mial juz pewne podstawy aby zajmowac swa uwage odzywkami- w tej chwili jest to jeszcze ze wszech miar przedwczesne... i nie po kolei.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
nie znam sie na trym wszystkim ,ale mowie serio, jak cweiczylem to naprawde rozpierala mnie energia, nie wiem czy tam jest malo kreatyny czy duzo, ale nic wczensiej nie bralem ,moze dla tego, a z tego co slyszalem toi hmb nie tlyko spala tluszcz ale takze wspomaga przyrost miensi, dlatego w polaczeniu z masowka mysle ze by bylo dobre polaczenie, co wy na to?:D

Kocham mamę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
a taka propo apokalipsa, przeczytalem milion stron o kulturystyce i o odzywianiu i supementach ,i wies zjaki wniosek wyciagnalem? ze na kazdej stronie pisza co innego ,wiec moze ty bys m,i poradizl co i jak

Kocham mamę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
"przeczytalem milion stron o kulturystyce i o odzywianiu i supementach ,i wies zjaki wniosek wyciagnalem? ze na kazdej stronie pisza co innego "
gadasz głupoty, wszędzie piszą podobnie, nie wiem czego ty sie naczytałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
ja tez nie znam sie na niczym co przeczytalem na temat kulturystki.. nie tylko ja..
ale myslec potrafie i to radze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
no jak wszedzie pisza podobnie ,nie wmawiam mi kitu, bo na jednej stronie pisze ze trzeba brac yhmb cyklami a na innej ze mozna brac clay czas, na jednej [pisze ze dziala dopiero po trzech miesiacach a na innej ,ze dziala tlyko przez pierwsze trzy tyg. ,wiem co mowie ,aq zalozylem posta nie po to zbey sie klucic z wami co gdzie pisze, tlyko zebyscie wy cos od siebie napisai

Kocham mamę :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie za wcześnie

Następny temat

Elite Whey Protein

WHEY premium