SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY ZIOMKI-TRENING ODZYWKI !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Mam problem warze 56 kg i mam 183cm wzrostu no i chcial bym zaczać cwiczyc no i od czego mam zaczac? tzn. chodzi mi o odzywki jakie? kolega poleca mi gainera tylko niewie jakiego?! i tu pytanie do was ziomy co mam wziasc zebym ladnie wygladal? myslalem o jakims gainerze i jakas kreatynke no ale sami wiecie nie cwicze wiec niewiem co mam wziasc najlepiej!! no jeszcze jak byscie mi podsuneli jakis plan treningowy z gory wielke dzieki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
wez poczytaj to sie dowiesz !!!!! Zreszta zaraz chyba wejdzie tu Seba_kzn .. to on ci da fajny link !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Napisze tak jak zawsze odpisują:
Nikt Ci tu treningu nie ułoży ułuż sam i daj do sprawdzenia.
Odżywki to nie w tym dziale.
Jest wyszukiwarka kilka postów podwieszonych czytaj ułuż sobie sam trening ktos go sprawdzi i bedzie git i pamietaj o diecie

Sooo czy chodzi CI o ten link co jest tylko głos ??

Zmieniony przez - armstrong w dniu 2006-08-17 10:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
tak !!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
linku nie dam bo piszecie ze jestem chamem ja wyzywam ludzi ludzie mnie a pozniej biedny krzychu siedzi po nocach i kasuje

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
seba wez przeslij bede wdzieczny !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat281692/ odsylam do tematu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zacznij od zjedzenia porzadnego sniadania
pozniej pojdzie z gorki

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
fu myslisz ze ja jem 1 kanapke na sniadanie ja jem 5 przynajmiej i dotego 1 szklanke mleka ale niemoge jakos przytyc wiec prosze o pomoc a cobyscie poradzili najlepiej jakiegos gainera ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
najpier ułóz sobie trening i dobra diete bo jak niebedziesz miał diety to gainer ci za duzo nieda bo to jest uzupełnienie diety !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mateuszmr - nie możesz osiągnąć swojegfo celu choćby w małym stopniu bo nie trzymasz się żadnych zasad- ani w treningu, ani w odżywianiu, jeśli to osiągniesz to już będzie z górki, więc zadaj sobie trud a my ci w tym pomożemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene mojego treningu na mase...dla początkującego

Następny temat

Podciąganie sztangielki w opadzie tułowia!! ciekawy artykuł!!

WHEY premium