SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 321
Witam. Jestem nowy i zielony w tych sprawach. Mam 26 lat, 180 cm wzrostu i ważę aż 106 kg. Mam duży brzuch i ogólnie jestem nie zadowolony ze swojego wyglądu. Chciałbym schudnąć i dobrze wyglądać. Nie mam dostępu do siłowni, jedynie w domu mogę ćwiczyć bez sprzętu. Posiadam rowerek stacjonarny. Ile kalorii powinienem jeść żeby schudnąć i w jakich proporcjach. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Zacznij od przeczytania https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 321
Nie wiem czy dobrze, ale wyliczyłem swoje zapotrzebowanie kaloryczne i wyszło mi 3053 kcal. Postanowiłem trochę to obciąć- 2800 kcal. Czy dobrze?? Mam zamiar zacząć chodzić 3 razy w tygodniu na siłownie, jeździć na rowerku stacjonarnym i raz w tygodniu na basen. Czas na wiecej mi nie pozwala. Mam również zamiar ułożyć dietę na 2800 kcal i podzielić na 5 posiłków: śniadanie- 700kcal, II śniadanie- 280 kcal, obiad- 980 kcal, podwieczorek- 280 kcal, kolacja- 560 kcal. Proszę o pomoc w tym temacie czy jak narazie w miarę dobrze to wygląda, czy mam coś zmienić, czy mogę teraz zająć się tworzeniem posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Wrzuć jadłospis według
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 321
Jadłospisu na razie jeszcze nie mam. Chciałbym się dowiedzieć czy wyliczenia odnośnie kcal zrobiłem dobrze i czy taki podział jest ok. Potem zabiorę się za układanie jadłospisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Może być jeszcze tylko wrzuć zdjęcie podglądowe by wiedzieć jaki orientacyjny jest bf .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Bez spiny z tą kalorycznością na poszczególne posiłki, ważne aby w rachunku tygodniowym się zgadzało. Oczywiście też nie chodzi mi o to żeby zjeść dzienne zapotrzebowanie w 2 mega posiłkach ale parę kcal w tą czy inna str nie zrobi różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 145
Moim zdaniem za dużo kalorii na wieczór. Wieczorem powinieneś zjeść lekką kolacje, z jak najmniejszą ilością tłuszczu i minimalną węglów. I możesz obcinać swoje zapotrzebowanie maks o 400 kcal. Oraz jak chcesz zacząć ćwiczyć to stopniowo. Nie wrzucaj wszstkich możliwości ruchowych na raz. Jak stopniowo będziesz powiększać ilość ruchu wyjdzie ci to na dobre. Na początek zacznij chodzić na siłownię (tylko przykład), np. za 2 miechy dorzuć basen, znowu za 2 miechy dorzuć rowerek, a gdy twoja masa spadnie możesz zaczac biegać. Z takim pojejściem twój tłuszcz bd ciągle spadać a nie tylko na początku twojej przygody z redukcją. Mam nadzieję że pomogłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
KosaPL
Moim zdaniem za dużo kalorii na wieczór. Wieczorem powinieneś zjeść lekką kolacje, z jak najmniejszą ilością tłuszczu i minimalną węglów. I możesz obcinać swoje zapotrzebowanie maks o 400 kcal. Oraz jak chcesz zacząć ćwiczyć to stopniowo. Nie wrzucaj wszstkich możliwości ruchowych na raz. Jak stopniowo będziesz powiększać ilość ruchu wyjdzie ci to na dobre. Na początek zacznij chodzić na siłownię (tylko przykład), np. za 2 miechy dorzuć basen, znowu za 2 miechy dorzuć rowerek, a gdy twoja masa spadnie możesz zaczac biegać. Z takim pojejściem twój tłuszcz bd ciągle spadać a nie tylko na początku twojej przygody z redukcją. Mam nadzieję że pomogłem :)
a jaki problem jest w kolacji bialkowo weglowodanowej jesli trening byl wieczorem? Wiele osob lepiej reaguje jedzac mniej wegli rano a wiecej na wieczor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 145
Nie można ładować wszystkich ludzi do jednego worka. Napisałem co moim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem i co dobrze sprawdza się u mnie ;) I nie wspomniał pan u góry o treningu wieczorem, więc nie ma o czym dyskutować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę i ostatnie poprawki!

Następny temat

Czy pieczywo z ziarnami jest zdrowe ?

WHEY premium