SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 8

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Załóż topic z ankietą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ampuł
podsumowujac 150tab metki Ap wystarczy? czy 200 lepiej kupci i zwiekszyc na te 40 mg.. przy mojej wadze 93 kg... + do tego listek clomidu na odblok.. bo chce za 1 razem wsio pozalatwiac


policz sobie dni przez mg, i ci wyjdzie ile musisz kupic, nie popadajmy w parnoje z takimi pytania.Nt odbloku jest wiele obszernych tematow wiec poszukaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35639
Marcin ja obecnie lece tren hexa ap co drugi dzien szot idzie, jestem na poczatku trzeciego tyg :)

- nie bój się, strach karmi się Twoim lękiem ...
- oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
jeszcze winstrol mi doszedl w jaki oral celowac? euromed czy co? pewne

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Alpha, Malay, Bałkan, Alchemia, Euromed, Biosira, Bioniche, Atomic, LK, Greater (inj), PharmChemical (inj), Tajskie (tbl&inj) - jest w czym wybierać na rynku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
i wszystko na dzien dzisiejszy dziala bez walków? bo rozbierznosci jesli chodzi o $$ są spore

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Różnica pomiędzy cypio z Alphy, a Shree zauważalna bo nie wiem czy warto dopłacać(róznica 3 dyszek) przy 10lotkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
marcin1108
Różnica pomiędzy cypio z Alphy, a Shree zauważalna bo nie wiem czy warto dopłacać(róznica 3 dyszek) przy 10lotkach


Biłem obydwa z malutkim plusikem dla alphy za komfort w otwieraniu ampułek bierz tańszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Ok, dzięki za opinie, no te ampy w shree to masakra jakas :D Jeszcze jak ktoś ma coś do powiedzenia to chętnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Digit
Zdajcie relacje czy dziala Strongtropin (moze badania ktos robil)



Wbiłem stronga 400iu i tam na bank jest GH jak miałbym siano to cały rok by leciało 5iu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok + pomoc z hcg

Następny temat

Testosteron Enan 250 ( Organon grecja) + Stanox 10 (Malaya tiger)

WHEY premium