SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 8

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
nie chodzilo mi o firme a o tren E ktory bilem rok temu z pmp i sie zawiodlem dlatego przy drugim podejsciu chce miec pewnosc ze bedzie dzialal jak nalezy

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Yaaraass
tren E genamed czy Dose ? to moje drugie podejscie do E i nie chcialbym sie znowu naciac

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2014-07-29 17:40:35


Biłem oby dwa ale nie porownam dlatego ze dose lecial ok 7-8 tyg potem przeszedłem na genamed ale wbilem tylko 6 ml i musialem niestety przerwać cykl powiem tylko tyle ze to byl pierwszy kontakt z trenem i dose spełnił moje oczekiwania w 100% porobil BDB mimo stosunkowo krotkiego czasu wbijania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nie wiem jak genamed, dose bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
Jeffrey jaki czasu temu to bylo ? bo wiem ze napewno starsze wypusty robily dobrze ale osobiscie z noweych wypustow tren ace Dose bylem lekko zawiedziony dzialac dzialal dobrze lecz slabiej niz to bylo kilka mies temu

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
towar kupowałem ok lutego z ace nie mialem nigdy kontaktu teraz odpalam tren e genameda i zobaczymy co potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
w lutym to juz nie aktualne

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co powiecie o tym heliosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
heliosa bilem dobra sprawa ale najlepiej dzialal przy 2-3ml ed rano i po poludniu

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Po wczesniejszych bolesnych doswiadczeniach z propem dose przeskoczylem na gena Bol jak reka odjal, dzialanie ksiazkowe potwierdzone w labie 7x gorna norma przy biciu 120 e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
BIG HORSE
Co powiecie o tym heliosie


Dobry towar.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok + pomoc z hcg

Następny temat

Testosteron Enan 250 ( Organon grecja) + Stanox 10 (Malaya tiger)

WHEY premium