SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 8

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34912 Napisanych postów 89856 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940200
Koksu76
. Doradzcie cykl bez aromatyzujacych srodkow na dobrej jakosci mieso, masakrujacych watrobe i wybitnie podnoszacych agresje, bo watroba i moje otoczenie (agresja) musza troche odpoczac :)

To jest pytanie o środki ???? Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Koksu76
Panowie mam boldka z AP i oxe z Shree. 750 mg/ tyg bold i 40 mg/dz oxa. 180 cm, 90 kg. zyskam pare kg dobrej jakosci miesa, czy to bedzie tylko kosmetyka ? Zalezy mi na tym pierwszym... Doradzcie cykl bez aromatyzujacych srodkow na dobrej jakosci mieso, masakrujacych watrobe i wybitnie podnoszacych agresje, bo watroba i moje otoczenie (agresja) musza troche odpoczac :)


Srodki masz dobre, firmy wybrales tez ok, reszta od ciebie juz zalezy, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Koksu76
pawel82
To nie temat do takich rozmów
Załóż nowy temat

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2014-08-20 18:54:25

Wroc do pierwszej wypowiedzi lodzianin1..."Rozmawiamy o jakosci i dzialaniu srodkow. " Moje pytanie dotyczy jak najbardziej 2 czesci jego wypowiedzi... z AP i Shree


O działaniu= działa/nie działa, a nie ile zrobie na tym ile na tamtym. Po drugie wszystko zależy od organizmu/genetyki, Twojego sposobu odżywiania itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34912 Napisanych postów 89856 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
jak tren a z atomic labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcin1108
Koksu76
pawel82
To nie temat do takich rozmów
Załóż nowy temat

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2014-08-20 18:54:25

Wroc do pierwszej wypowiedzi lodzianin1..."Rozmawiamy o jakosci i dzialaniu srodkow. " Moje pytanie dotyczy jak najbardziej 2 czesci jego wypowiedzi... z AP i Shree


O działaniu= działa/nie działa, a nie ile zrobie na tym ile na tamtym. Po drugie wszystko zależy od organizmu/genetyki, Twojego sposobu odżywiania itp..

Bardziej chodzi mi o polaczenie tych dwoch srodkow, jak dzialaja ze soba ,czy to dobre polaczenie... czy ktos stosowal taki zestaw ? Na koniec ostatniego cyklu bralem sama oxe z Balkana i potem tez oxe z AP, obie rewelacja i wydaje mi sie ze z AP lepsza warto bylo za nia dac 400 :)Nie wiem czy sensowne jest laczenie oxy z boldkiem... chce po prostu zrobic efektywny cykl minimalizujac skutki ubocze, uzywajac w miare bezpiecznych srodkow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Dalej nie rozumiesz kolego. Tu rozmawiamy tylko na temat działania danego labu. Nie o połączeniach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Na temat GEP PHARMA coś ktoś się może wypowiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pater007
Dalej nie rozumiesz kolego. Tu rozmawiamy tylko na temat działania danego labu. Nie o połączeniach itp.

Ok, rozumie juz sie na ten temat nie udzielam. Sorki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
tren a z dose/genamed/atomic labs ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok + pomoc z hcg

Następny temat

Testosteron Enan 250 ( Organon grecja) + Stanox 10 (Malaya tiger)

WHEY premium