SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN NA MASĘ *FBW* DO OCENY.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232


jak widać, zero przedramienia, barów, tricepsów. I ogólnie brak masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
i co Traktor71 na to powiesz ? Splitem ćwiczyłem cały czas, naprawdę ciężko. Męczyłem na maxa każdą partie mięśni raz w tygodniu w tygodniu, troche nogi zaniedbałem, no ale przy tym treningu który robiłem to nie wygląda mi to wogóle dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
gegugz

chlopie!tobie ogolnie brakuje masy,na caym ciele.
jakie priorytety,jak cale twoje cialo jest jednym,wielkim priorytetem.
zrob pare cykli na tym planie skroconym,ktory podalem w ostatnim linku i zacznij JESC,bo tutaj jest najwiekszy problem.
wrzuc kilkanascie kilo miecha na swoj szkielet i wtedy bedziesz mogl myslec o priorytetach.

pozdrawiam.

"Męczyłem na maxa każdą partie mięśni raz w tygodniu w tygodniu,troche nogi zaniedbałem"

dlatego jest tak chudo.

sorry,nawet ubozszy plan bedzie bardziej odpowiedni dla ciebie:

https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html

(przeczytaj wszystkie moje posty w tym temacie)



Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-03-29 00:35:25

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Traktor71

OK. przeczytałem wszystko, tylko martwi mnie to, że w tym skróconym planie nie ma kilku grup mięśniowych, chociażby tricepsów.

Zmodyfikowałem trochę swój plan i wyszło takie coś:

A:
przysiad 3s,
podciąganie na drążku 3s,
wyciskanie hantli na skosie 3s,
wyciskanie hantli siedząc 3s
pompki na poręczach 3s
młotki 3s

B:
unoszenie nóg na palcach (łydki) 3s
martwy ciąg 2s
wyciskanie na sztangi na płasko 3s
unoszenie hantli w bok 2s
unoszenie francuskie 3s
sztanga łamana podchwytem 3s

3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8584
Czyli według Ciebie wyciskanie na płaskiej angażuje tylko klatkę, przysiad działa tylko i wyłącznie na nogi?

Poczytaj trochę o złożonych ćwiczeniach to zrozumiesz cel planów skróconych, które aktualnie są najlepsze dla Ciebie. Właśnie na ciężkich złożonych ćwiczeniach buduję się siłę/masę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Nie, wcale tak nie uważam. Tylko chodzi mi o to że robiąc przysiad nie angażuje zbytnio klaty. Wiem że chodzi tu głównie o wydzielanie hormonów. Ale nie jestem zbytni przekonany czy napewno w ten sposób urosne. Dlatego chce sie upewnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
gegugz

zmien nastawienie,zapomnij o podejsciu a la kulturysta-wtedy bedziesz na dobrej drodze,aby zmienic swoja sylwetke.

i zacznij JESC!!!

pozdrawiam.

specjalnie podalem plan max minimalny,gdyz takie plany swietnie sprawdzaja sie w przypadku takich osobnikow,jak ty-a ty wprowadzasz jakies korekty(nie wiem po co),zwiekszasz objetosc,ktora kompletnie ci nie sluzy!(przeczytaj,co napisales wczesniej!)

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-03-29 19:29:28

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
OK. Zastosuje plan który podałeś bez zmian. I zobaczę co wyniknie za 6tyg. I mam jeszcze jedno pytanie do ciebie, w sumie powinienem o to spytać w dziale 'dieta' alee... nie bede zakładał specjalnie już nowego tematu. pisałeś coś tam o mleku w którymś poście. czy to jakoś pobudza też apetyt? Bo z tym też mam problem ;/ albo ewentualnie co polecasz? bo niechęć do jedzenia szególnie rano mnie męczy. jem śniadania na siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
nie jedz na sile tylko wypij szklanke wody zeby zaczelo wszytsko pracowac pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
gegugz

apetyt?nic mi o tym nie wiadomo.
to tani i praktyczny sposob,aby zwiekszyc podaz kalorii-oczywiscie,jesli mozesz pic mleko.
natomiast wiem,ze jak przylozysz sie do tego prostego treningu,to mozesz juz nie miec takich problemow.

jem sniadania na sile
czyzbys obzeral sie na noc?

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ocenyy

Następny temat

Plan do ocenki!

WHEY premium