SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PATRYK BUCZKO - OPINIE PRODUKTÓW SCITEC

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Wiadomo :) Po treningu wleci białeczko więc tez dodam coś od siebie do Twojej recenzji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
PRZED TRENINGÓWKA BIG BANG 2.0 !

Witajcie, Tak Jak Obiecałem we Wtorek , Dzisiejszym Suplementem Przed Treningowym Jest BIG BANG 2.0

BIG BANG 2.0 O Nowej Formule Wzmocnionej To SUplement Przed Treningowy Który w Swoim Składzie Zawiera Związki Mające Na Celu :

* Zwiększenie Rozmiaru Komórek Mięśniowych
* Przyśpiesza Regenerację Organizmu
* Niesamowite Pobudzenie
* Podnosi Siłę Oraz Wytrzymałość
* Wspiera Anabolizm Oraz Hamuje Katabolizm !

* Zawiera 56 Składników Aktywnych
* Zawiera 6 Rodzajów Kreatyny !
* 16 Aminokwasów !
* Połączenie Kofeiny oraz Beta-Alaniny !
* L-Karnityna !
* Wzmocnione Witaminami i Minerałami
* NIE ZAWIERA ASPARTAMU

'' Wszystkie Powyższe Działania Czułem Podczas Treningu ! Jak Dla Mnie Jest Rewelacyjny , z Czystym Sumieniem Mogę Polecić ! ''

Opakowanie 825 g - Wystarcza na 25 Porcji

Pozdrawiam
www.buczkoteam.pl

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Zgodnie z obietnicą zdaję relację z przetestowania tego suplementu .

Co do smaku (jabłko-gruszka ) brak słów smak na prawdę rewelacja choć producent zaleca rozrobić w 400ml ja rozrobiłem w 200ml żeby nie czuć sie opitym i smak lekko kwaskowy wychodzi co dla mnie na plus .. Od samej rozgrzewki byłem naładowany do działania bo wkręcił sie dość szybko i co najwazniejsze nie było "zjazdu " po treningu jak to nie raz się zdarza :)
Ocena od 1-10:
smak: 8/10
pobudzenie :8/10 (kiepski dzień ogólnie dzisiaj miałem z samopoczuciem ale to się zmieniło chwilę po wypiciu )
wytrzymałość: 10/10 ( dowodem jest to ,że dołożyłem jeszcze jedno ćwiczenie 4x15pow.)
siła: 9/10
skupienie :10/10 ( od samego początku aż do końca 100% )
pompa : 4/10 ( tu niestety aż tak tej pompy nie czułem )

Podsumowując : Suplement godny uwagi bo sprawdził sie w 100% . W marcu znajdzie sie na liście zakupów :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ragbista22 widziałem że ty dostałeś więcej power-upów czekam na recenzje hot blood

Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2014-02-27 20:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162


Smak czekolada

-bardzo dobrze się rozpuszcza
-fajny kolor, przypomina kakao
-świetny zapach jak prawdziwe kakao
-smak zaj**isty. Jak ktoś kiedyś pił takie kakao puchatek rozpuszczalne z chłodnym mlekiem to tak właśnie smakuje
-grzech mieszać to z wodą. Trzeba z mlekiem pić jak kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Dzięki Panowie Za Opinie :) Co Do War Machine - Tak Jak Producent Zaleca 400 ml to Ja Stosuje na 150 ml Wody.
Czekamy Na Kolejne Opinie, Po 10-tym Marca Ruszy Kolejny Konkursik :) Tak Jak Było Tym Razem Tak I Będzie Kolejnym , 2 Konkursy :)

Życzę Miłego Wieczorku :) Ja Lece Już Spać bo Jutro od rana od 9 Godziny Trening Na Hali K1 a Następnie 14 Trening Na Siłowni Nogi Barki Brzuch.. Ciężki Dzień Się Zapowiada , Dlatego Trzeba Odpoczywać :)

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Co do Warrior Juice potwierdzam ,że smak pierwsza liga po zmieszaniu z mlekiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Ok Darknes17 skoro tak to jutro bedzie Hot Blood :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Witam Serdecznie !

Przedstawiam Wam Kolejny Suplement Przed Treningowy
Dziś Jest Nim POW3RD! 2.0 !


POW3RD ! 2.0 Jest Niesamowitym Dominatorem Wśród Suplementów. Produkt Jest Mieszanka Jednych z Najlepszych i Naważniejszych Składników Dodających Niesamowitą Energię Podczas Treningu oraz Pompe Mięśniową Która Umożliwia Osiągnięcie Niesamowitej Wydolności na Najwyższych Obrotach Treningowych !

* Potężna Dawka Długotrwałej Energii
* Doskonały Dla Osób Trenujących Na Siłowni jak i Biegaczy
* USUWA KWAS MLEKOWY Z MIĘŚNI !!
* Regeneruje Układ Nerwowy oraz Poprawia Koncentrację !
* Nie Ma Efektu Zejścia !

____________________________________________
* Kompletny Koncentrat Przed Treningowy !
* Mieszanka DualCreatine !
* Zawiera Kofeine oraz Rhodiola Rosea !
* Zawiera L-Arginine i Beta Alanine
* Acetylo-L-Karnityna !
* AKG i Kwas Foliowy !

Dzisiaj Zostanie Przeze Mnie Przetestowany I Zdam Relacje na Temat Tego Suplementu ! Przed Treningowego

Ze Sportowym Pozdrowieniem
www.buczkoteam.pl

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Mam pewną sugestie abyś również zamieszczał gdzieś tabelkę z składem bo nie dowiaduje się wszystkiego o suplemencie. Ciekawie opisane ale i tak muszę wygooglować jaki ma konkretny skład i dawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting a bieganie

Następny temat

Carb Cycling na IF - opinie ;)

WHEY premium