SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PATRYK BUCZKO - OPINIE PRODUKTÓW SCITEC

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Ragbista22
Niestety nie stosowałem jeszcze tego Gainera ale słyszałem od chłopaków z siłowni ,że daję rade .. Trzeba tylko michy trochę przypilnować ...




Ragbista22
wirda
A jaka jest Twoja opinia? Stosowałeś, możesz polecić z czystym sumieniem? Czy przy takiej cenie kupiłbyś może coś innego z serii Sciteca albo inny zestaw?


Witam Cię... Jeśli szukasz Gainera to zdecydowanie można go polecić ... Cena może jest wysoka ale na pewno sie nie zawiedziesz ..





Ty jestes normalny???kolejnym razem wylecisz z banem z tego działu za wprowadzanie celowe ludzi w błąd.Piszesz dwa dni wczesniej że go nie stosowałeś a za chwilę go polecasz???
żenada!!!!!!!!!!!!!1

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-02-21 16:37:40

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jakby dla Sci ostatnie badania to było mało ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ragbista22
wirda
A jaka jest Twoja opinia? Stosowałeś, możesz polecić z czystym sumieniem? Czy przy takiej cenie kupiłbyś może coś innego z serii Sciteca albo inny zestaw?


Witam Cię... Jeśli szukasz Gainera to zdecydowanie można go polecić ... Cena może jest wysoka ale na pewno sie nie zawiedziesz ..



Bardziej niż sam gainer interesuje mnie opinia osoby, która prowadzi ten temat. Część osób będzie odwiedzać ten temat i być może opinia strongmena okaże się dla nich cenna.

Bo inaczej to po co wrzucać opisy odżywek? To każdy może wyczytać samemu przed złożeniem zamówienia.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Wirda :) Jestem Od Firmy Scitec :) Więc Moim Zadaniem Jest Opisywanie Produktów Firmy Scitec , Oraz Opinie Supli Których Stosowałem , Cierpliwości :) Na Pewno Będą Artykuły Które Opisują Działanie Suplementów :)

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Proponuję żebyś jutro dodał suplement który stosowałeś i opisać swoje spostrzeżenia na temat działania :) zaspokoisz tym nie które osoby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
lodzianin1 tak dla sprostowania mojej wcześniejszej wypowiedzi dodam ,że fakt nie stosowałem osobiście ale kilku chłopaków z mojej drużyny stosowało tego Gainera i na własne oczy widziałem ,że daje efekty i na podstawie właśnie takiej moge komuś go polecić ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jakby ktoś dopełnił to białkiem z kurczaka i ryżem, to efekt byłby taki sam, albo i lepszy...Mówisz o tym gainerze jakby to były jakieś cukieraski albo co najmniej przetreningówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Tak ale osobom którym brakuje kalorii albo chcą znacznie zwiększyć kaloryczność to na pewno będzie bardziej przydatny niż przedtreningówka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Dokładnie , Suplementy Jak Wiadomo To Jest Tylko Dodatek Do Posiłku ;) Cały Skarb Tkwi w Żywności :)
Jak Jemy Tak Wyglądamy :)

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
buczkoteam
Wirda :) Jestem Od Firmy Scitec :) Więc Moim Zadaniem Jest Opisywanie Produktów Firmy Scitec , Oraz Opinie Supli Których Stosowałem , Cierpliwości :) Na Pewno Będą Artykuły Które Opisują Działanie Suplementów :)


"Ja To Wszystko Rozumiem"
Ale czytelniej dla użytkowników i/lub nowych osób będzie jeśli przy każdym produkcie dodasz swoje spostrzeżenia. Opisać produkt można swoimi słowami (jak stosowałeś, w jakim okresie, jak na Ciebie działał itp.) zamiast CTRL-C + CTRL-V. Trenujesz różne rzeczy więc suplementacje pewnie nie jest Ci obca, chyba że zwyczajnie nie stosowałeś tych suplementów i nie masz doświadczenia.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting a bieganie

Następny temat

Carb Cycling na IF - opinie ;)

WHEY premium