SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PATRYK BUCZKO - OPINIE PRODUKTÓW SCITEC

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Też za dużo bajerów w środku. Chyba będę musiał kupić bulka sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Bez przesady :) Zawiera to co gainer powinien zawierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Witam Serdecznie

Dziejszym Suplementem Przed Treningowym Jest :
ISOTEC


ISOTEC - Jest Napojem Izotonicznym Podnoszącym Energetyczną Wydajność Organizmu . Dostarcza Tri-Carb ! Pomaga Uzupełnić Węglowodany i Płyny , Zawiera Elektrolity !

* Zawiera Dekstrozę , Fruktozę oraz Maltodekstrynę , Które Zapewniają Stay Poziom Energii w Organiźmie

Pozdrawiam
www.buczkoteam.pl

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Po Treningu !

Siłownia : Klatka + Biceps + Triceps + Brzuch !

Zaczęta Kuracja na Suplementacji SCITEC NUTRITION
Scitec - HOS Hormone Optimization System 25 Dni
Po Treningu Oczywiście Białeczko SCITEC

za Chwileczkę Zbieramy Się Na Trening Kickboxingu !

Pozdrawiam
www.buczkoteam.pl

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Zdawaj relację bo zestaw ciekawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Witam dziś przetestowałem kolejną przed treningówkę . Dużo sie nie bede rozpisywał bo fajerwerków nie było :) Pozwoliło mi to zrobić cały trening. Pompa i koncentracja to najbardziej co odczułem po spożyciu co u mnie jest na duży plus .. Siła i pobudzenie jakiś tam poziom trzymały. Ogólnie suplement ciekawy , przy zalecanej dawce idzie zrobić fajny trening ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
No ja po tej próbce od patryka tak się napaliłem na te war machine że już kurier do mnie leci. Mam nadzieje, że jest najlepsza z tych przedtreningówek, bo patrząc po składzie to według mnie jest najbardziej kompletna. Cieszę się żę ten pow3rd nie jest taki mocny bo miałem dylemat między nim a war machine bo cena podobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
WM wyrywa z papci a Pow3rd fajnie stymuluję ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Witajcie Panowie :)

Na Pewno Będę Zdawał Relacje ! Cieszę Się , że Jesteście Zadowoleni z Suplementów :)

Pozdrówki !

Mile Widziany SOG ZA POMOC
____________________________________
To Świetnie Jeśli Nasi Rywale Nas Nie Doceniają, To Najlepsze Co Może Ci Się Przytrafić. Jestem Bardzo Wdzięczny Naszym Krytykom, Którzy Są Najlepszą Motywacją Do Zmian, Aby Robić Coś Inaczej.
__________________________________
www.buczkoteam.pl
www.facebook.com/BuczkoPatryk

ZAWODNIK ACADEMY MARTIAL ARTS
ORAZ SCITEC NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Ja co do firmy Scitec nigdy nie miałem wątpliwości, często sięgam po suplementy właśnie tej firmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting a bieganie

Następny temat

Carb Cycling na IF - opinie ;)

WHEY premium