SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączątkująćy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3796

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Napisałem Ci wcześniej. Od etapu 2.

Kontroluj ciężar, koryguj technikę i obserwuj organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Przeczytałem cały temat i dawno się tak nie uśmiałem . Z serii "dlaczego warto czytać tematy o ciekawych nazwach".

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352
Mam jeszcze jedno pytanie bo mam ćwiczenie wyciskanie na ławce i założyłem 30 kg i jak robię ostatnią serie to ledwo daje rady pod koniec seri tak ma być czy mam zmniejszyć obciążenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 535
Jezu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
normalne że z każdym powtórzeniem jest ciężej

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352
czy mogę zastąpić martwy ciąg jakimś innym ćwiczeniem np. podciąganie na drążku szerokim nachwytem co wy na to ??
Właśnie teraz zaczynam następny etap czyli 3 ( https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html ) i kręgosłup mi zaczyna siadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Może dlatego, bo źle robisz ten martwy ciąg?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352
dobrze robie bo mam lustro i widzę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Dawno się tak nie uśmiałem. Czytaj ze zrozumieniem i odnoś się do tego co piszą osoby z dłuższym stażem. Mogłeś w sumie nie zakładać kolejnego tematu, z miejsca zabrać się do https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html . Zacznij lepiej od 2 etapu (nie omijaj diety). Nie ważne jest na początku ile masz żelastwa na sztandze tylko czysta technika. Rób rozgrzewkę przed ćwiczeniami.W miarę czasu dojdą Ci kg na sztandze. PS też założyłem podobny temat, tak więc naucz się na moim błędzie i leć z przykładowym planem podanym przez ronniego 220. ,,Jak widzicie w żadnym planie nie ma bezpośrednich ćwiczeń na mięśnie brzucha.To nie pomyłka!Nie dodawajcie na własną rękę niczego-A6W,ABS czy inne tego typu wynalazki to sterta nic niewartego syfu,prowadzącego do kontuzji,przykurczy i paradoksalnie braku porządnego ośmiopaka ze skośnymi! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny ;)

Następny temat

POWRÓT NA SIŁKE CZYLI MOTYWACJA 2014

WHEY premium