SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P. Szukała, Ambroziak, Olimp!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie musisz sie udzielac...wystarczy ze bedziesz czytal wiecej postow i poglebial wiedze..
korzystaj tez czasem z wyszukiwarki...bo obecnie to przepelnione wiedza i niedocenione zrodlo ...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale żeś mnie teraz zadziwił WĄSKI... YY MISOO!!!!

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro jednak już ciągne ten temat to dokończe, czy to prawda, że ZMA powinno się brać dopiero od 21 lat, bo spotakłem różne opinie, a ja mam dopiero 17 lat?????

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
1) niebralem ale z tego co sie wszyscy wypowiadali tyle wnioskuje
2) z tego co czytalem to wiek niejest przeszkoda w stosowaniu ZMA bo sa to jak wczesniej pislaem zwylke witaminy i mineraly w postaci bardzo dobrze przyswajanej przez organizm i bezsensem by bylo gdyby to szkodzilo bo by ci tez normalne jedzenie i woda szkodzila.
Poczekajmy co jeszcze Pan Ambroziak albo Pan Szukala powie to sie upewnimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A WIĘC CZEKAMY NA PANA SZUKAŁE I PANA AMBROZIAKA!!!!

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Absolutnie ZMA nie jest preparatem szkodliwym dla zdrowia, ale wręcz wskazanym. Preparat jest doskonałym źródłem cynku - pierwiastka który m.in odgrywa bardzo ważną rolę na osi gonadotropina-testosteron. Obecność cynku jest niezbędna do produkcji testosteronu i czynności kanalików nasiennych. Pierwiastek ten zwiększa także wykorzystanie białka z diety oraz powoduje wzrost apetytu. Zapotrzebowanie na ten pierwiastek wzrasta szczególnie w przypadku młodziezy kiedy występuje wzrost masy ciała i dojrzewanie płciowe. Na podstawie krajowych badań nad spożyciem cynku w całodziennych racjach pokarmowych, wynika ze przeciętna dieta pokrywa tylko 60% ogólnego zapotrzebowania u młodziezy. Nalezy ponadto pamietać że ZMA nie jest zwykłym preparatem mineralnym, lecz unikalną kompozycją cynku, magnezu i wit, B6 - składników doskonale ze soba "współgrajacych".

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a, no teraz to już wiem. Jeszce czy lepiej jest kupic ZMA z ziołami(bo takie też znalazłem) czy może bez domieszek, bowiem jużpojawiło się ZMA OLimpa. A w jakiej ilości najlepiej rozrabiać whey gainera 4000, bo nie którzy mówią, że to obojętne, a inni że w szklance wody??

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Generalnie, obojetne z czym zmieszasz. Ja osobiście prepaferuje odżyki na mleku,wg mnie są zdecydowanie smaczniejsze.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro, już tak ciągne ten temat to mam jeszcze jedno pytANKO, jakie efekty powinna spoowodowac ta kuracja(whey gainer 4000, l-glutamina i ZMA), czego moge się spodziewać??

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
hrhhehhehehe "kuracja"

to zalezy od wieeeeeeeeeelu czynnikoow...

ale jesli bys to pociagnac z 2 miechy to z 5 kg...


misOO

...podpis zmienie jak minie sezon dla DYSKOTEKOWYCH SEZONOWCOW...

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o BetaKaroten

Następny temat

poranne aeroby

WHEY premium