SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P. Szukała, Ambroziak, Olimp!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no dajmy na to,że 1 miesiąc, czyli powinno przybyć jakies 2,5 kg czystej masy mięśniowej?? A czego ci się nie podoba słowo "kuracja"- za mocne???

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Przedstawiona przez Ciebie propozycja suplementacyjna jest ukierunkowana głównie na zwiększenie przyrostu masy ciała. Myśle że kilka kilogramów wagi powinieneś na tym zaskać

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no troszke za mocne...

mowie Ci ze lepsze korzysci bedziesz mial jak zrobisz ten plan w 2 miechy..
nie mozna tak interpretowac ze jesli 5kg w 2 meichy (zreszta to jest podane orienatacyjnie...moze byc 5 a moze byc 1 ) to w miesiac da Ci 2,5kg..a w pol miesiaca 1,25 kg




misOO

...podpis zmienie jak minie sezon dla DYSKOTEKOWYCH SEZONOWCOW...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
eh miensnia czystego to nesadze zeby 5kg zlapac ale jak Olimpijczyk napisal pare kilo masy ciala idzie zlapac oczywiscie jak sie dotego odpowienio zbilansuje diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o to czy nie pójdzie mi to w tłuszcz???

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
to zaley od przemiany materia i ilosci wegli w diecie i oczywiscie treningu nieda sie tak hopsiup powiedziec. ale jezeli ktos ma problemy z tluszczykiem to raczej gainerek niejest polecany. leiej juz cos typu whey profi mass'a zakupic. Albo samo bialko a wegle tylko dieta regulowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Jeżeli obawiasz sie tkanki tłuszczowej, to oczywiscie lepszy preparatem będzie wspomniana Whey Profi Mass

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi ci o tą z zawartością białka 45 g i węglowodanów 45 g?? Bo jak tak to włąśnie dzisiaj dostał shaker z olimopa i 4 kg opakowanie olimp prowfi whey mass!!! Pierwszy raz coś wygrałem!!!!! Co bedzie on powodował??

Jeśli pomogłą Ci moja wypowiedź to kliknij, aby przyznać soga.
Sog za soga!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Wow gratulacje tylko pozazdroscic. niewiedzialem ze cos mozna wygrac procz shekera a jako ze mam w domu dobry wiec sie nie dobijalem a jak widac szkoda . Ale Chodzi oto ze ten profi mass to jest tak jakby gainerek dla osob ktore maja tendencje do tycia chca dostarczyc doskonalego bialka z dobra jakoscia weglowodanow celu zbilansowania diety.

Ale jezzeli chesz to brac takze po treningu to polecam dolozyc troche wegla tak zeby razem z odzywka wychodizlo okolo 1g weglowodanow na kilogram masy ciala



Zmieniony przez - misiosz w dniu 2003-05-06 20:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Gratuluje ! :)

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o BetaKaroten

Następny temat

poranne aeroby

WHEY premium