SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OwnaGe

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 65883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie wiem czy na amp mam jeszcze czego szukac w przyszlym roku

Jestem juz wlasciwie mozna powiedziec na pct.

A co do tego kolesia ,no jesli wyglada lepiej to pogratluowac,ale poki nie daje swoich zdjec moge powiedziec tylko jedno , ktos tu ma problemy , a co do estetyki zgadzam sie , bo nie jest dla mnie istotna ,ale tez bez przesady nie wygladam jak jakis schab.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-08-21 01:04:26

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
mi sie nei widzi lepiej skoncz cykle i zacznij cieżko pracowac na siłce-brak proporcji brak estetyki-szczerze jak nie cwicze 4 miechy to wygladam lepiej a rewelacja nie jestem-ciezko pracuj i tyle w temacie
gwarantuje Ci ze jakbys robil takie treningi jak autor to bys se obsral gacie i w polowie wymiekl ten czlowiek potrawil isc z wystawionymi kregami i pizgac martwy (nie uwazam to za madre ale trzeba przyznac ze jest samo zaparcie i trzeba miec jaja, albo w zasadzie trzeba ich niemiec, kwestia interpretacji)

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Owna złe podejscie masz, masz wygrać i***** U mnie Sene i Giczan sa nie do roz***ania, ale medal w uniwersytetach moze wpadnie, bo tam słaba obstawa jest zawsze.

i strzelimy sobie fote z medalami khrhrhr

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
OwnaGe sylwetka bardzo dobra Jak siła będzie proporcjonalna do wyglądu to medal będzie na AMP i sobie w trójkę fotę trzaśniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263


OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Brawo! SIŁA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
gratulacje tak dobrego wyniku

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Takie masze cele i całkowicie je popieram !
Życzę 165 następnym razem .
Też kratki na brzuchu nigdy nie doświadczę ale siła za to musi iść
Kupa solidnego mięcha która odzwierciedla Twoją siłę OwnaGe
Zerknij na moje foty zapraszam .
Sog !

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-09-01 17:53:20

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22124
no siła jest, gratuluje
0:37 - 0:40 spinka widze tez jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
ladnie 160 kg ...ciekawy jestem jak trenujesz? ...:) bo ja tez w domku cos czytalem o technice trójboju, wnioslem to do treningu i sile mam podobna !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

asdf0r-KOKO DŻAMBO I DO PRZODU

Następny temat

Klocus i Przyjaciele - Szpamu czesc 2 %-)

WHEY premium