SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
co mieliscie z chemii w szkole?

podpowiedz: marchewka to tez chemia. i nie, nie chodzi mi o pestycydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 832
Faktem jest, że odżywki twojego zdrowia nie polepszż. To po prostu chemia, ale w tym świecie istnieje zasada: nie ma oczekiwanych efektów bez poświęceń. Zakazane nie sa bo nie szkodzą tak znacząco (lub tez nie przeprowadzano dokładnych badan). To jest tak jak z alkoholem... nie przesadzać. Dlatego nie jestem za piciem kilku razy dziennie bialka/carbo łącząć z kilkoma rodzajami suplementów. Nigdy nie wiesz jak twoje życie będzie wyglądało za 20-30 lat, kiedy to już "masa-siła-rzeźba" nie będzie tak istotna. Nadciśnienie, przerost mięśnia sercowego to tylko lekkie efekty uboczne, ktęre moga was spotkać. Owszem, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Dlatego na pierwszym miejscu zdrowa dieta, a dopiero później proszki. Bo nie wiem czy ważniejsze jest dla was zdrowie czy te kilka cm. więcej w bicepsie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Zagadka: czym sie rozni bialko i carbo od normalnego zarcia poza tym, ze jest w proszku?

Odpowiedz: niczym.

Carbo i bialko niczym sie nie roznia dla naszego organizmu od kurczaka i ryzu poza paroma szczegolami, ktore nie maja zadnego wplywu na nasze zdrowie. Przerost miesnia sercowego? Tak, to moze sie przydarzyc kazdemu trenujacemu sporty silowe.

Gdy slysze slowo "chemia" mierzi mnie. Rozumiem, ze jestescie *******ami i mieliscie w szkole same pały z przedmiotów ścisłych, ale litosci - jak sie o czyms nie ma bladego pojecia to sie milczy.

Generalnie zakladacie, ze:

1. Bialko/carbo to sztuczne, syntetyczne substancje (blad)
2. Sztuczne/syntetyczne substancje moga tylko pogarszac stan zdrowia (znowu blad).

MYSLEC MYSLEC MYSLEC ****A MYSLEC!

Zmieniony przez - passenger6 w dniu 2010-11-07 00:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6352
Marchell wez chlopie sie za nauke bo niewiesz co to suple !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
tak samo nie wiem czy to prawda ale że białko jest przecież robione przez niektóre mleczarnie... ta serwatke osuszaja ją tak ze jest w postaci proszku i trzepią dodatkowo na tym kase

a więc produkt jest podejrzewam w takim samym stopniu "naturalny" jak mleko ze sklepu ...

Zmieniony przez - Dr_Kotwica w dniu 2010-11-07 10:05:14

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Każdy kto mówi że odzywki sa niezdrowe zostanie zjechany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
bo prawda jest taka, ze w odzywkach chociaz teoretycznie wiemy co siedzi i wiekszosc wplywu na zdrowie nie ma albo wogole albo ma bardzo znikomy, inne to poprostu zarcie w proszku miliard razy zdrowsze niz polowa sosow czy zupek w proszku ze spozywczaka.
apropo lekarzy rodzinnych, zastanawiam sie gdzie ich troska o zdrowie pacjenta kiedy laduja w niego antybiotyki z byle jakiego powodu, a z autopsji wiem jak to dopiero ryje ukl. pokarmowy i watrobe pewnie tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nawet lekarz nie ogarnie wszystkiego panowie. Szczegolnie rodzinny jest krotko mowiac glownie od dupereli typu przeziebienie czy skrecona kostka.
passenger6 wiele razy czytalem wlasnie opinie, ze zarcie w proszku =/= normalnemu jedzeniu. Jestem ciekawy twojej opinii, moglbys ja jakos rozwinac?
heheheczky tu racja wiecej szkodliwych produktow jest w tym "jedzeniu" niz w odzywkach

Czlowiek na cos musi umrzec, jak chce, niech pali papierosy albo naduzywa alkoholu, jak umrzesz od naduzywania odzywek (przynajmniej tak bedzie sie wydawac) to ciekawie nie bedzie - trumna na zamowienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
passenger6 wg ciebie normalne żarcie równe jest odżywkom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
lekarze rodzinni to duurrnie bez szkoły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

Następny temat

Zestaw Odżywek

WHEY premium