SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omega3 a wchłanianie białka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Gdzieś usłyszałem że tłuszcze brane przed snem z białkiem spowalniają trawienie białka podczas snu. To prawda?

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda, tłuszcz na ścianach się okłada i enzymy nie mają dojścia do białek. Jednak częściowo też o to chodzi jedząc posiłek nocny. A jak łykasz o3 to o spowolnione wchłanianie się nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
to czyli moge sobie zapodac do białka nocnego 1 tab o3 zeby sie białko dłużej wchłaniało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Dluzsze wchlanianie po dodaniu omega3 akurat nie ma miejsca, wiec w tym celu nie ma co dodawac.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
poza tym dodaj 1 kaps O3 - 1 g tluszczu pewnie
i ma sie wchlanianie opoznic? %)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Czyli omega nie spowalnia wchłaniania? Dlaczego...?

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 992
Witam

Słyszałem już o tym "zwolnionym wchłanianiu" przez całą noc nawet do godziny 6.00. Mam pytanie, tran tez jest tłuszczem, mam w kapsułkach i czy tran będzie działał jak tłuszcz i spowalnial wchlanianie bialka przez noc?? czy moge wiec zjesc wieczorkiem 200g serka białego półtłustego i do tego lyknac 2 kapsy tranu? Albo moze jeszcze inaczej lyzka oleju lnianego lepsza? Co jest najlepsze waszym zdaniem?

If you don't live for something, you'll die for nothing...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
1 czy 2 tabsy O3 lub tranu, to za mało, żeby mówić o 'spowolnieniu wchłaniania'... jak pijesz oliwe z oliwek/olej lniany, to co innego - pijesz go (np. na noc) średnio po ok 10-15ml, a żeby to wyrównać tranem/omegą, musialbyś łyknąć ich 10-15 tabsów...

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2008-05-20 18:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
moge o cos zapytac?
jesli na noc bierze sie bialko z tluszczami by spowolnic trawienie to mozna bialko w duzych ilosciach na noc spozywac?? przetrawi wszystko?? jak nie to napiszcie mniej wiecej w jakich ilosciach spozywac?
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Ile to dla Ciebie "duża ilosc" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem początkująca

Następny temat

Debata na temat MIODÓW - Co i jak

WHEY premium