SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debata na temat MIODÓW - Co i jak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Hej myślę że to nie najgorszy pomysł ruszyć ten temat ,tym bardziej że znamy przynajmniej w stopniu podstawowym jego zastosowanie, a i coraz częściej jest doceniany przez kulturystów ,alpinistów, płetwonurków.
Wiec dzielcie się swoimi doświadczeniami,spostrzeżeniami i poradami.Dzięki wielkie

Łapa rośnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
co ma płetwonurek wspólnego z miodem?

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
bardzo ciekawy teamt ja biorę miód na wycieczki w góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
pr3z3s ja bym miał się zastanawiać nad każdą taka wypowiedzią to bym musiał se w łeb strzelić,niż napiszesz pomyśl,pozdro

Łapa rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Ciekawy link na temat miodu
http://www.pasieka_gol.republika.pl/miod.htm 

Łapa rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Miałam pszczelarstwo na studiach Jak chcecie coś konkretnego wiedzieć, to mogę odkurzyć notatki Generalnie o zbawiennym działaniu miodu można by bardzo dlugo pisać, jak również o innych pszczelich produktach, które są jeszcze lepsze jak propolis czyli kit pszczeli oraz pyłek kwiatowy.

Najważniejsze jest to, że aby wykorzystać w pełni działanie miodu trzeba go jeść regularnie. Nie ma sensu rzucać się na miód np podczas choroby. A jak najlepiej go spożywać - można oczywiście łyżeczką ze słoika,ale zaleca się rozpuszczenie wieczorem łyżki miodu w szklance letniej wody (nie gorącej) - picie rano na czczo.

Smacznego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ponoć jak się pije rozcieńczony z wodą ma dużo lepsze właściwości. "W naturalnym miodzie reakcja powstawania nadtlenku wodoru zachodzi bardzo wolno. Aktywność antybiotyczna świeżego, nie rozcieńczonego miodu jest z tego względu niska. Natomiast po rozcieńczeniu miodu wodą powstawanie nadtlenku wodoru zachodzi z dużą szybkością. Dla przykładu aktywność antybiotyczna rozcieńczonego miodu jest od 6 do 220 razy wyższa w porównaniu z miodem nie rozcieńczonym."

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Istotne by tylko z miodem nie przesadzać, mimo swych właściwości nadal zawiera głównie glukozę/fruktoze.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Tak, oczywiście. Nie brałam pod uwagę zawartości cukrów prostych, tylko właściwości prozdrowotne, których jest mnóstwo. Myślę, że łyżka miodu dziennie, to jest bezpieczna dawka, nawet z uwagi na dietę. Jeżeli chodzi o cukry z miodu, to przecież i tak ich właściwości są o niebo lepsze od cukru stołowego, mam gdzieś zestawienie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Cukry może nie, ale inne substancje zawarte w miodzie owszem.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 999
A ja dorzucam miodek do ciasta na omlet . Świetnie pachnie i smakuje .

" wygląd niczym Bruce Lee "
Rothen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega3 a wchłanianie białka

Następny temat

Szybko schudnąć

WHEY premium