SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olivier Lafay i pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Postanowilem zabrac sie za siebie. Zaczalem wczoraj od treningu zawartego w ksiazce "Trening bez sprzetu" i juz na pierwszym poziomie napotkałem trudnosci jakie sprawiaja mi pompki. Ostatnio przytylem o 5 kg, wiec ida mi bardzo, bardzo ciezko. Zrobie 4, potem kicha, wczesniej robilem na raz ok 10. Tak wiec prosze was o pomoc, jak szybko nadrobic ten brak w lapie, zeby przynajmniej zrobic 2x10. Polpompki cos pomoga? Mam do dyspozycji hantelki, ale to chyba nie na ta partie miesni ;/

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 77

Wzrost: 187

Cel treningowy: ogolnie

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: snowboard

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): hantelki

Dieta: OK

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 596
Wyglada to tak ze zamias na palcach od stop opierasz sie na kolanach które sa ugiete(nie moga dotykac ziemi) reszta ciala ulozona jak w normalnych pompkach. Wyglada to tak jak bysmy nie mieli nog od kolan w dol...

Ja po ok 2 tygodniach przestalem robic pompki na kolanach (potrafilem zrobic juz 10 normalnych) i robilem juz normalne oczywiscie z czasem zwieksala sie ich ilosc.

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
ja chciałbym wyciskać 150kg, ale jakoś nie mogę

przyjdzie z czasem, wyrobisz sie i będziesz pompował o wiele wiecej. . . Póki co to zajrzyj do atlasu ćwiczeń i znajdź jakieś ćwiczenia na wzmocnienie barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Nikt, nic więcej nie dopisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rob powtorznia negatywne jesli chcesz robic pompki a rady nie dajesz . z czasem wszystkoi sie poprawi . podnos sie do tej gornej fazy pompki i powoli sie opuszczaj , pozniej znow sie podnies i znow opuszczaj sie powoli . to taka metoda jesli normalne powtorzenia ( czyli pompowanie a nie wstawanie i opuszczanie ) sa za trudne do wykonania z powodu braku sily .

sory za chaotyczny txt ale sie zbieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19904
Jak zaczynałem pompki to robiłem na nogach zgiętych w kolanach, czyli podnosiłem tylko górną część. Z czasem się wyrobiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Dzieki Tomash, taka odpowiedz mnie motywuje. Jedynie czego sie obawiam to o ze moj czas poswiecony cwiczeniom, pójdzie na marne i ja na tym strace.


edit// Tomass, powiedz mi prosze jak wyglada obecnie sytuacja z pompkami, jak zmieniales cwiczenia z zgietych kolan?
Czy polpompki mi pomoga?

Zmieniony przez - ETC w dniu 2008-07-14 00:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
nie bój się czas poświęcony ćwiczeniom i rozwojowi własnego ciała nigdy nie pójdzie na marne

półpomki na pewno zwiększą Twoją wytrzymałość i przygotują do prawdziwego wysiłku

Zmieniony przez - LSC79 w dniu 2008-07-14 01:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Wielkie dzieki! :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 596
Tez mialem kiedys taki problem. Tylko ,że ja nie mogłem zrobic nawet 1 poprawnej pompki , wiec zaczelem robic popki z ugietymi kolanami. jak dla mnie efekty byly zadziwiajace po ok. 2 tygodniach cwiczenia codziennie potrafilem wykonac 10 powtorzen. Wiec polecam bo daja duzo.

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Jak to ma Wasyl wygladac? Cos jak w sytlu na pieska ? Stoisz i na czworaka i pompujesz, czy normalne pompki z tym ze krotsze o dlugosc od kostki do kolan ?

Zmieniony przez - ETC w dniu 2008-07-15 21:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19904
ETC po tygodniu takich cwiczen robilem juz 10 normalnych pompek
no i pozniej coraz wiecej i wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormon Wzrostu + Odżywki ?

Następny temat

Trening ACT- Proszę o ocenę i podpowiedzi

WHEY premium