SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olbrzymi spadek siły

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,posłuchaj już w latach 40-tych dzielili trening ciała na grupy i partie mięśniowe, Reg Park ćwiczył i zdobywał tytuły dokładnie w tych latach jak i lata później'' - To co napisałeś oznacza nie mnie ni więcej że w latach 40 zaczęto używać treningu dzielonego, to wcale nie oznacza że tak trenował Park czy Eder. Idąc tym tokiem myślenia powinienem trenować splitem bo tak trenuje większość ludzi u mnie na siłowni a tym czasem ja robię hst. Nie mam powodu by nie wierzyć że wyżej wspomniani zawodnicy nie trenowali całego ciała na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym Antoś kto pisze o klacie ? Po plecach Wez zalukaj na mój plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
NattyDread
,,posłuchaj już w latach 40-tych dzielili trening ciała na grupy i partie mięśniowe, Reg Park ćwiczył i zdobywał tytuły dokładnie w tych latach jak i lata później'' - To co napisałeś oznacza nie mnie ni więcej że w latach 40 zaczęto używać treningu dzielonego, to wcale nie oznacza że tak trenował Park czy Eder. Idąc tym tokiem myślenia powinienem trenować splitem bo tak trenuje większość ludzi u mnie na siłowni a tym czasem ja robię hst. Nie mam powodu by nie wierzyć że wyżej wspomniani zawodnicy nie trenowali całego ciała na jednym treningu.


Rób co chcesz, sam z czasem się przekonasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Miśiek1981
Poza tym Antoś kto pisze o klacie ? Po plecach Wez zalukaj na mój plan


Nawet mi się nie chcę, bo nic nie wnosisz mądrego
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Takie zachowanie nie będzie tolerowane. Albo rzeczowa dyskusja albo milczenie, a nie pyskówki z przesadzoną ilością wykrzykników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
Misiek Antos ma racje. i nie od parady ma tu moda chyba prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Żeby nie zakładać nowego tematu - Antos czy uważasz Trening Heavy Duty za dobry trening na (że się tak wyrażę) siło-masę? Po zakończeniu obecnego planu chce trochę popracować nad siłą nie zaniedbując rozmiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nigdy nie trenowałem tym treningiem i trenować nie będę, gdyż uważam, że niszczy stawy najmożliwiej ze wszystkich.
Jeśli chcesz klarować swoją siłę, to proponowałbym stopniowo schodzić z ilości pow w ćw. wielostawowych, aż cały mezocykl zakończysz na 4-3 ruchach, na pewno sporo siły przyrośnie. Reszta ćwiczeń w uśrednionej ilości pow (12-16). W treningu skierowanym bardziej na siłę, dość ważna jest duża podaż węglowodanów, byś miał sporo energii którą możesz wyzwolić pod dużym ciężarem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę do oceny

Następny temat

Wytrzymałość. Proszę o analizę.

WHEY premium