SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogólnorozwojówka - pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
...

Zmieniony przez - aksel90 w dniu 2009-10-30 17:05:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Moze byc taki trening na pierwsze 2-3 miesiące na siłowni ???

Trening:

-podciąganie końca sztangi w opadzie (plecy) 3s max
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (klata) 3s 12-15p
-wyciskanie francuskie lub pompki tyłem (tric) 2s-15-15p
-wyciskanie na suwnicy Smitha (bary) - 2s 12-15p
-podciaganie sztangi do brody (bary, kaptury)2s-12-15p
-uginanie sztangą stojąc (biceps) 2s 12-15p
-przysiady ze sztangą na barkach (nogi) 2s 12-15p
-wspięcia na palce z hantlami (nogi) 2s 15-25p
-brzuszki (brzuch)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Troeche bym pozmienia kolejnosc:

przysiad
wycisk na plaskiej
wioslowanie
wycisk na bary
wspiecia na palce
bic
pompki tylem

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
-przysiady ze sztangą na barkach (nogi) 2s 12-15p
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (klata) 3s 12-15p
-podciąganie końca sztangi w opadzie (plecy) 3s max
-wyciskanie na suwnicy Smitha (bary) - 2s 12-15p
-podciaganie sztangi do brody (bary, kaptury)2s-12-15p
-wspięcia na palce z hantlami (nogi) 2s 15-25p
-uginanie sztangą stojąc (biceps) 2s 12-15p
-wyciskanie francuskie lub pompki tyłem (tric) 2s-15-15p
-brzuszki (brzuch)

tako ??? bo chciałbym to wydrukowac i tak robic przez pierwsze 2-3 miesiące siłowni. Najgorzej ze naciągnąłem chyba sciegno w prawej ręce bo boli mnie od strony małego palca tak od dołu nadgarstka do połowy przedramienia Ciezko mi przez to robic trening bicepsa, ale smaruje te miesce mascią od dzisiaj wiec moze bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
I jak dobra kolejnosc i trening ??? Chciałbym sie upewnic bo nie chce popełniac błędów a dzisiaj zrobiłem identyczny trening jak tu rozpisany oprocz łydek bo nie było warunków, ale łydki zrobiłem sobie w domu zaraz po powrocie, ale postaram sie je robic na siłce. Jedynie jakos klata mnie nie boli... Robie 3 serie z 40 kg po 15 powtorzen i nic, mimo ze ostatnie powtorzenia w 2 i 3 serii sa bardzo ciezkie. Lepiej zwiekszyc ciezar i robic mniej powtorzen ( tyle ze ja cwicze na mase nie siłe ) czy np: wziąźć hantle i powiększyc zakres ruchu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1204
zrób na początku sobie zwykłe fbw/tu masz link (artykuł pisany przez georgu
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
Jak przeczytasz to ci się trochę rozjaśni. Po co robisz po 3 serie składające się aż z 15 powtórzeń?! Chyba że chciałeś zrobić HST (ale sam piszesz zę dopiero zaczynasz więc na początek zrobiłbym zwykłe fbw(ewentualnie fbw metodą 15-10-5-skoro tak lubisz dużą liczbę powtórzeń)
Co do kolejności ćwiczeń to rób je tak jak ci powyżej Kriss napisał.
aha no i jedz w miarę porządnie.

Zmieniony przez - endron w dniu 2009-11-02 20:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
A to nie jest FBW ??? Znalazłem ten trening na jednej ze stron o kulturystyce i pisało zeby tak cwiczyc z 2-3 miesiące, tylko zastąpiłem niektore cwiczenia innymi cwiczeniami z atlasu bo np: przy uginaniu sztangą boli mnie przedramie i zmieniłem na hantle chwytem młotkowym, martwego ciągu nie moge robic z powodu niedawnej kontuzji korzonków i nie mam pasa, a na drążku narazie nie dam rady sie podciągac. W domu robiłem drążek, ale bez innych cwiczen i dałem rady podciągnąc sie nawet 6-8 razy ale teraz przy treningowym zmęczeniu i innym drążku jest mi trudniej ( ale zamierzam włączyc za jakis czas drązek jak podrosne i bede silniejszy ) Co do 6-12 powtorzen to dzieki za wskazowke to przynajmniej wezme se wieksze ciezary po przy 40 kg na klate to mnie nawet klata nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
I jeszcze jedno pytanie ... robic 3 serie jednym cięzarem czy zwiekszac i robic z progresją ... np: 1 seria 40 kg 12 powtorzen 2 seria 50 kg 8-10 powtorzen i 3 seria 60 kg 6-8 powtorzen ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
1 seria 50%
2 seria 75%
3 seria 100% dla danego treningu! nie 100% twojego maxa!!! dla 6 powtorzen!!!

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Dzięki . A trening narazie moze byc ? Bede robił z progresją jak mowisz dlatego zmniejszyłem

-przysiady ze sztangą na barkach (nogi) 2s 6-12
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (klata) 3s 6-12
-podciąganie końca sztangi w opadzie (plecy) 3s 6-12
-wyciskanie na suwnicy Smitha (bary) - 2s 6-12
-podciaganie sztangi do brody (bary, kaptury)2s-6-12
-wspięcia na palce z hantlami (nogi) 2s 6-12
-uginanie sztangą stojąc/uginanie hantli uchwytem młotkowym (biceps) 2s 6-12
-wyciskanie francuskie lub pompki tyłem (tric) 2s 6-12
-brzuszki (brzuch)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Jeszcze 2 pytanka ... Ile w serii najlepiej cisnąc z progresją ( 12-10-8, 10-8-8 czy moze jeszcze innaczej ) i po ile ciężaru dokładać, bo słyszłem ze jak za duzo dołoze to orgamizn moze potraktowac pierwszą serie jako rozgrzewke. Ja narazie cisne 40 kg 15 razy wiec pomyslałem sobie ... 45-50-55...

Zmieniony przez - aksel90 w dniu 2009-11-03 17:50:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak cwiczyć- pilne

Następny temat

Witam Osry trening na mase

WHEY premium