SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki- problem;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Chodzi Ci że zamiast nitro i mono ?
To jest poprostu inna forma kreatyny, bierz mono - lepiej na tym wyjdziesz ale na upartego może brać to..

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jedna xtra paka chyba braknie na cykla

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Nie nie , mam nitro i mam creatine powder activlaba no i gainer :) Co o tym myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
550g nitro i 500g creatine , starczy mi na cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
A i dostalem jeszcze gratis do creatine dextrose powder activlaba i nie wiem mam to brac czy nie ? Bo to jest zwykly cukier tak ? Ale podobno polaczona z tą creatyna daje lepsze efekty ? i mam jeszcze pytanie jak mam brac 5g np. mono bo mam sobie 5g wsypac do szklanki i zalać wodą ? Bo bez sensu shakera na 5g brudzic chyba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dekatroza jest cukrem prostym i niejest dobrym transporterem kreatyny to ze ktoś mowi ze jest transporterem to jest mit ,były badania na ten temat

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Aha czyli mam tego nie brac tak ?:) Mam jeszcze jedno pytanie :) Ogolnie zamowilem gainera i nie dostalem miarki a jak kupowalem krete to był taki bardzo w porządku koles sprzedajacy i dal mi 4 miarki (5ml, 10ml, 50ml, 100ml) I nie wiem moge odmierzać tymi miarkami gainera ? czy nie bardzo ? Bo o ile sie orientuje to gainery roznia sie gestoscia tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Sprzydalaby sie waga, za 20zl kupisz na allegro.

Ja tam zawsze sypie na oko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
No + koszt wysylki :) To bedzie 40zl haha:D Rozejrze sie u siebie w mieście może coś znajde :)

Zmieniony przez - tinchy93 w dniu 2012-01-13 14:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
waga 10zl + przesylka 10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na redukcję

Następny temat

Universal Creatine Powder+ EAA XTRA+ BCAA XTRA

WHEY premium