SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki- problem;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
A jakiego gainera mi proponujecie żebym teraz zakupił? Kumpel brał Trec - Mass XXL i mowił że ładnie mu masa poszła i że smak bardzo dobry(vanillia_) i rozpuszczalnosc podobno tez dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402381
a brakuje Ci wegli w diecie w ogóle? czy chcesz kupic tylko dlatego ze kolega Ci powiedział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Chodzi o to że trenuje daleko od domu i za nim wroce z treningu minie jakies 1h;/ i dopiero moge zjesc posilek ... a to sie raczej mija z celem bo powinno sie jesc posilek od razu po treningu ewentualnie do 30min ale nie 1h czy wiecej , i zawsze uzupelnialem to gainerem od razu po treningu , ale nie jestem pewien czy dobrze rozumuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402381
w takim razie bedzie ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
A jakiś inny mógłbyś mi zaproponować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402381
nie jem gainerów wiec jezeli chodzi o smak, i takie tam to moge jedynie napisac co wyczytałem z opinii innych, a mass xxl jest jednym z najczesciej polecanych wiec mozesz spróbowac

albo jak cos tanszego to poczytaj o tym, cena baaardzo konkurencyjna a i smaki chyba ost.poprawione wiec wart uwagi,
https://www.sfd.pl/NOWY_MASS_ACTIVATOR_OD_SFD!!!!!!!!!!!!!_opinie.-t824292.html

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-02 01:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Ooo grubo sie nad tym zastanowię :D Dzięki , SOGACZ leci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Mam pytanie trochę spoza tematu. Jaką wode najlepiej pić ? Jest na to jakas reguła , jest jakas woda lepsza a jakas gorsza "?? do tej pory cały czas piłem muszynianke ale ona jest jednak droga ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bez roznicy
jakakolwiek mineralka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Teraz obojętnie jaką, a w lato najlepiej wody wysokozmineralizowane. Ja teraz piję muszne po ok 1.60 w kauflandzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na redukcję

Następny temat

Universal Creatine Powder+ EAA XTRA+ BCAA XTRA

WHEY premium