SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki - co wybrac?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
Witam!
Mam 17 lat 200cm i waze 91kg. Jestem w trakcie robienia masy.
Zrobilem 2 miesiace temu cykl na mono ale srednio mi wyszedl, chce go zrobic jescze raz na tej samej krecie z VitalMaxa.

Teraz przejde do pytania. Zastanawiam sie czy kupowac gainera czy mgoe jechac na bialku ze Scitec'a i do tego carbo? Jak myslicie co da mi lepsze efekty, jest tez mozliwosc dokupienia gainera i bcaa?

Moze mi ktos podac najbardziej optymalny zestaw suplpli dla ekto? :D
Z góry dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
ułoż tak jak tobie sie wydaje wrzuc w ten kalkulator i wrzuc tu do tematu a na pewno coś doradzimy , poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
Nie moglem edytowac wiec wklejam tutaj :)

Wiek : 17
Waga : 91
Wzrost :200
Staż treningowy: pół roku
Obwód pasa: -
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): codziennie - siatkówka
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: siatkówka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : monohydrat - 2 miesiace temu, aktualnie bialko 100% Scitec
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak robie 5000 kalorii dziennie
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: nieograniczone
Cel/problem/opis: masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak robie 5000 kalorii dziennie
co masz na mysli?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
tzn, moja dieta to zjedzenie 5000kalorii dziennie :D nie mam mozliwosci za bardzo zrobic dokladnej diety typu 5/3/2 w/b/t ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w tym pewnie tkwi problem nie udanych cykli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
Mozliwe, ale powodem jest to ze zawsze mialem jakas przerwe w cyklu, problemy zdrowotne, wyjazdy problemy z logistyka musze dobrze to zaplanowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
i szczegolowiej wejsc jednak w odzywianie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
Z tym kalkulatorem jest troche problem, bo jeden posilek jem w szkole i nie moge zaplanowac co tam zejm. (I musze zainwestowac w wage kuchenna :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no waga to podstawa w tym sporcie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbomax Energy Power

Następny temat

" Zapotrzebowanie na energie "

WHEY premium