SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac,Muay Thai czy boks?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 712
Mam 15 lat,165 cm wzrostu,ważę 55 kg.

Jak zły dział to proszę o przeniesienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 458 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3029
muay thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 712
A może coś więcej?Dlaczego Muay thai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9575
Bo jest bardziej wszechstronne od boksu, natomiast ja i tak wybrał bym boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86927
Zależy co chcesz z tym robić. Jeśli dla siebie to MT, jeśli natomiast ja miałbym iść i zawodowo coś robić w tym kierunku to BOKS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A w Muay thai też się jeździ na zawody,i walczy? Czy to tylko takie jak karate pokazówka i nic więcej,bo ja chcę walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9575
Oczywiście że jeździsz na zawody ale do tego trzeba umiejętności. Jeśli się spiszesz to na pewno Cię wybiorą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czy to będzie hamować mój wzrost? Bo jak na 15 lat jestem niski,a właśnie zaczynam rosnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hahah oczywiście że nie / wręcz przeciwnie wzmożony wysiłek fizyczny Ci w tym pomoże / Na trenach pewno będziecie dużo się rozciągali itd...

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-05-13 17:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli Muay thai tak ? :P Dobra spróbować nie zaszkodzi :P Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie ma sprawy / z tym że jeśli przyjdziesz do sekcji, i coś nie będzie Ci wychodziło, to pod żadnym pozorem NIE ZNIECHĘCAJ SIĘ ! pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do oceny

Następny temat

Fbw , skakanka ,bieg

nutlove nowy