SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odwrotna piramida - regresja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Krzych666 - powiedz mi czy przy takim ciężarze opłaca się robić regresje. Teoretycznie mam z czego zdejmować i nawet sobie obmyślałem jak tylko powiedz mi czy przy tym ciężarze (ok 70 kg na klate) warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Z regresją poczekałbym jakiś czas. Przydałby się staż minimum ze 2 lata, ponieważ trening regresywny jest znacznie cięższy niż progresja.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ale jeżeli zrobię dobrą rozgrzewke, to nic oprucz dużego zmęczenia mi nie grozi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1436
Krzychu sog dla Ciebie za to że opisałeś trafnośc i wpływ tego treningu na siłe na twoim przykładzie . Kazdy pisze.....''ten trening jest dobry .Prawie każdy tak ćwiczy..'' .

Nie ma ludzi nie do zajechania....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
kieszko89 - jeżeli będziesz robił zbyt ciężkie treningi, to "grozi ci" przetrenowanie i brak przyrostów.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jednak zaryzykuje i wprowadzę gdzieś regresje. Najprawdopodobniej w klacie na skosach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
testuj, najwyżej odpuścisz jak będzie za ciężko.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Krzychu troche przesadzasz z tym przetrenowaniem regresją . Sam jade już ile czasu z nią i żyje ;p.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
q-bazz - Krzuchowi chodzi o to, że na początek może być trudną formą treningu. Mój staż wynosi nieco ponad 2 miesiące... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja też ją robię od 12 lat, może dlatego jest ciężko, że robię do 20 powtórzeń na dużych ciężarach i każdą serię do zdechu

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc!

Następny temat

Dobre polaczenie? Szybkie odpowiedzi!!

WHEY premium