SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odwrotna piramida - regresja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
4 ćwiczenia to za dużo. Jak od niedawna robisz regres to nic dziwnego, że nie masz siły

Ja po wyciskaniu na skosie regresem, na płaskiej też wymiękam, a rozpiętki robię 12kami - a i tak ledwo idzie

Pomimo sporej redukcji ciężaru będziesz na początku padał kondycyjnie. Staraj się jednak nie robić na max - to znaczy nie dochodź do nieudanego.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2008-05-08 02:15:48

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2055
Na klate robię:
-wyciskanie w skosie regresja x4
-wyciskanie hantli w skosie stały x3
-wyciskanie płasko progresja x4(o ile mam siły)
-rozpiętki płasko stały x3
Mam coś wyrzucić, zmienić kolejność a może zmienić któreś ćw.? pewnie przesadziłem z seriami ale czytałem, że większe grypy potrzebyją dużo serii i stąd taka ilość;p
Dzięki za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A po co robisz dwa wyciskania w skosie, Na wypadek, gdybyś któreś zrobił byle jak ?

Śpisz też 2 razy ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2055
Po tym ze sztangą słabo czuje klatkę i hantle sobie dołożyłem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
To jedno - a po drugie po co robisz coś, co nie wchodzi ?
Nie szkoda ci czasu i wysiłku ?

Zjadłem kebab, ale mi nie smakował to poprawiłem pizzą, która też mi nie smakowała, więc poprawiłem kotletami

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
MAm pytanie do autora art. Widze ze wiedze masz kosmiczna,doświadczenie również wiec moje pyatnie jest takie od jakiego stażu treningowego zaczac regresje? bo rozumiem ze tylko na splicie ja stosować czy na FBW też mozna? Ijak byś mógł to podaj jakiś przykładowy trening dla poczatkujacego z 6 miesiecznym stażem

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2055
No to sztanga na skosie idzie w zapomnienie;) w domu będę hantlami machał. Nakładać na hantle równowartość tego co wyciskałem sztangą? Raz w tygodniu pójdę na siłkę z ręcznej i tam na lepszym sprzęcie skos ze sztangą mogę robić;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Raczej nie dasz rady zrobić np. 12 pow, dwiema sztangielkami 35 kg jeśli np. na 12 pow. sztangą brałeś 70 kg

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nakładać na hantle równowartość tego co wyciskałem sztangą? -możesz spróbować ale nie podniesiesz pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc!

Następny temat

Dobre polaczenie? Szybkie odpowiedzi!!

WHEY premium