SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odgrzybianie i redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Co do tego uczucia ciepła - mam tak samo. Jako wieczny zmarzluch też nagle zaczęło mi być ciepło cały czas, wsumie nie wiązałam tego ani z dietą ani z treningami, stwierdziłam że widocznie w domu cieplej sie zrobiło ale reszta domowników jakos tego nie odczuwa i tylko pytali " co tobie takie gorąco że taka rozebrana chodzisz?" heh więc cos w tym jest

A wymiary ładne lecą, oby tak dalej
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
No z tym ciepłem to całkiem, całkiem jak na tą porę roku

Trening:

Miała być bieżnia ale czuję tak duży ból pod pupą, że po 7min zarzuciłam ten pomysł. Porozciągałam się i zrobiłam 50min na rowerze. Bolało ale już ciało nie podskakiwało

avg 133/max 157/ kcal 492

Podsumowując. Wczorajszy trening mnie zszargał. Zaczynam załapywać co oznacza słowo "siłowy" i jakie są tego konsekwencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kocie w czym problem teraz z treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Siłowy zajmuje mi bez rozgrzewki i rozciągania ponad 1,5h. Wydaje mi się iż mam tam za dużo ćwiczeń a nie uruchamiam przy nich całego ciała.

Zmieniony przez - czarny kot w dniu 2013-02-12 15:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1109
Kocie trochę długo ,moje wszystkie ćwiczenia z rozgrzewką zajmują godzinę i dla mnie już się dłuży ta godzina (biegania nie liczę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Trening

Rozgrzewka bieżnia 5min
ściąganie drążka do karku 4x12x15/20/25/15 -tu będzie progres-lekko poszło
Rozpiętki na płaskiej 3x12x9...tu zbyt blisko ciała prowadzę ramiona. Do poprawy. Ponoć pracuję klatką więc jest i +
dociąganie ramion do klatki w siedzeniu 3x12x15kg/20kg/20 tu będzie progres-lekko poszło
2 serie po 20 prostowanie nóg z siadzie, bez obciążenia-jako rozgrzewka do przysiadów
wznosy tułowia z opadu 4x10/bez obciążenia
przysiady 12x25/12x30/10x35/8x40 bardzo mnie boli pod pośladkami
Wyciskanie na suwnicy w leżeniu 3x15x20/25/30...nie dałam rady 4 serii
bieżnia 5min
rozciąganie

Czas nieznany

Panowie stwierdzili iż powinnam robić więcej ćwiczeń w serii na nogi, czyli nie 12 a 15 powtórzeń. Natomiast na ręce i klatkę po 8. Nie wiem jak to teraz ugryźć

Przeziębiłam się. Czuję się osłabiona i opuchnięta. Waga poszła o ponad 2kg do góry w ciągu 4 dni

dopisek:
wywalam w następnych treningach suwnicę. Po raz kolejny po niej bolą mnie kolana.


Zmieniony przez - czarny kot w dniu 2013-02-13 17:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
kocie waga to nie wszystko z reszta o tym to pewnie wiesz

mam nadzieje ze dzis sie lepiej juz czujesz

a moze powinnas na suwnicy mniesze obciazenie brac ? a masz zamiar zamiast niej jakies inne cwiczenie robic?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Kaszmirko okazało się, że suwnica ma jakiś luz na boki i powoduje skok. Chłopaki też narzekali na kolana. Ogólnie jakoś mi to ćwiczenie nie podchodzi. Myślę, cieplej o przysiadach czy wykrokach

Trening

Rower
czas 1:09/avg 118/max 162/ kcal 494

Jutro siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
wistam wszystkich, jestem tu nowa a chcialabym zasiegnac kilka informacji i rad. Moglabym podrzucic TU swoja diete do sprawdzenia i ew. korekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
hej

żeby moderatorki sprawdziły Twoją dietę musisz założyć włąsny temat i do dać do niego ankietę z regulaminu

Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powinnam zrobić? Prosze o podpowiedź

Następny temat

Jakie suplementy dla kobiety chcącej zbudować mięśnie brzucha

WHEY premium