SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odgrzybianie i redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Mawashi witam u mnie

Pasztet powiadasz..będę miała go za jakieś 2 godziny. Musi wystygnąć. Składa się z 2kg karkówki, 1,3 kurczaka, 0,5 podgarla i tyleż samo wątroby indyczej+ jaja, warzywa i przyprawy. Nie kupuję żadnych wędlin. Jedynym z czym sobie nie radzę to pozyskanie mięsa innego niż sklepowe.

Z chęcią poczytam info z linków które mi wkleiłeś

Czytałam sporo Twoich wypowiedzi w innych działach. Może mi powiesz co mam zrobić z tym sztywniejącym kolanem bo trochę mnie to martwi To, że przegięłam z ciężarami to już wiem. Do tego słaba rozgrzewka. Postaram się to basenem wyciągnąć a na chwilę obecną przykładam stłuczone liście kapusty i zimne okłady. Zaszkodzić nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kot ile razy w tygodniu na siłowni jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Założyłam że co 2 dni. W tym tygodniu byłam pon, środa i piątek. Powinnam iść jutro ale chyba skręcę na basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Co to znaczy "sztywniejące kolano" ?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Nogę prostuję i zginam. Nie mam żadnego przykurczu. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Czuję jakby ucisk w samym kolanie. Jakiś taki dziwny ból. Może to przez suwnicę. Te ćwiczenia jakoś mi nie pasowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Proponuję jak najszybciej wykluczyć zmiany chorobowe. Konieczne będzie wykonanie USG. Czasami po ćwiczeniu (nie koniecznie źle technicznie, czy ze zbyt dużym ciężarem) może dojść do stanu zapalnego w obrębie tkanek miękkich. Szczególnie u osób niewytrenowanych. Doraźnie można stosować zwykłe opaski elastyczne na stawy kolanowe - bez przeciwwskazań do stosowania przy treningu nóg.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Jestem zupełną świeżynką na siłowni. W ubiegłym roku zrobiłam ponad 2 tys na rowerze. Z kolanami nigdy nie miewałam problemów.
Tak myśle, ze żrobie sobie jeszcze 2treningi z wyklucżeniem nóg. Potem mam wyjazd i prawie 2tygodnie wolnego od siłki.
Udam sie do zaprzyjaźnionego rehabilitanta. Moge zrobic USg ale o ortopedę u nas ciężko. Moze sam czas na regenerację kolana wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie wyłączaj nóg z treningu. Pamiętaj, że rower a trening siłowy to zupełnie 2 różne zagadnienia. Polecam zakup opasek elastycznych (np. allegro) i wykonanie lżejszego treningu. Pamiętaj o prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń !

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Mawashi
Nie wyłączaj nóg z treningu. Pamiętaj, że rower a trening siłowy to zupełnie 2 różne zagadnienia. Polecam zakup opasek elastycznych (np. allegro) i wykonanie lżejszego treningu. Pamiętaj o prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń !


Dziekuję bardzo za zainteresowanie :) o opaskach zupelnie zapomnialam a mam nawet takowe.

Ostropest piję ale mam juz zmielony. Pewnie ma słabsze wlasciowosc. Siemię miele lub dodaję do rożnych potraw.


Zmieniony przez - czarny kot w dniu 2013-01-12 21:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Siemię i ostropest najlepiej kupić w postaci ziarna i mielić bezpośrednio przed zjedzeniem. Zbyt długie utlenianie lub podgrzewanie neutralizuje dużo substancji aktywnych.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powinnam zrobić? Prosze o podpowiedź

Następny temat

Jakie suplementy dla kobiety chcącej zbudować mięśnie brzucha

WHEY premium