SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odgrzybianie i redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kocie chyba za duzo ode mnie oczekujesz? zakładając ze twoje dolegliwości maja złożony charakter chociażby przez ta grzybce, to trudno stwierdzić co i jak.
Przy nieuregulowanej tarczycy zawsze dochodzą problemy z hormonami płciowymi, wiec pewne rzeczy same przejda
ale oczywiście ze powinnaś udac sie do ginekologa, endo, i do dermatologa by miec obraz swojej sytuacji.

A diete powinnaś ułożyć tak by po okresie 2 tygodniowym trzymania sie czysto zasad Atkinsa wprowadzić owoce i wszelkie warzywa i przejść na Paleo jednak utrzymując ww powyżej 100g dziennie.
bóle w stawach czasami sa wynikiem przenoszonych chorób bakteryjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Obli przepraszam że tak to odebrałaś ale napisałam iż nie oczekuję, byś mnie prowadziła.
Nie mam ani złości ani też nie obrażam się. Wiem iż dałaś z siebie co mogłaś a nawet więcej

Kurcze, nie chciałam by tak wyszło.
Jeszcze raz przepraszam. Ta choroba chyba mnie dobiła rozwalając wszelkie plany.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale z mostu nie ma co skakac idz do lekarzy i rob swoje, a w tym czasie dowiesz sie co i jak. Musisz wiedzieć o sobie więcej niz tylko gdybać i sama sobie stawiać "diagnozy" by móc podjąc decyzje. Zwłaszcza, ze zamiast lepiej jest coraz gorzej. Osobiście jestem ostatnia osoba która powie bys brała antybiotyki, sterydy czy cokolwiek, ale sa momenty w których trzeba sie zdać na terapie lekarska, zniesienie pewnych niedogodności leczenia jest lepsze niz pogłębianie swoich dolegliwości i narażanie sie na nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
kocie a robilas badania w kierunku chorob autoimmunologicznych np. poziom ANA, czynnik reuamtologiczny itd.?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
kaszmirka
kocie a robilas badania w kierunku chorob autoimmunologicznych np. poziom ANA, czynnik reuamtologiczny itd.?


No właśnie moja siostra w piątek kładzie się na tydzień do szpitala. Ma kolejny rzut choroby reumatoidalnej połączonej z zespołem Raynauda. Jest ode mnie starsza o 4 lata. W bliskiej rodzinie jest sporo osób z takim obciążeniem

Od kilku lat podlegam pod onkologię. Ot grupa ryzyka. Czekam na termin usg i badań genetycznych.

U endokrynologa byłam kilka lat temu. Przez kilka miesięcy brałam jodit. Nic więcej nie miałam zalecone.

Ginekologa odwiedzam regularnie. Cytologię miałam 2"

Sama badań na choroby autoimmunologiczne nie robiłam. U siebie nie widzę żadnych objawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ja bym na Twoim miejscu sie przebadala bo:
- przypadki w rodzinie
- bol kolana ( ja przed wynalezieniem swojej choroby tez miala mbole kolana i nadgarstkow i se tlumaczylam ze to od zlego wykonania cwiczen albo przeciazenia )
-plamy na twarzy po alkoholu ( mam tez tak a dodatkowo po zmianie temperatury i sloncu i oczywiscie derma stwierdzil ze taka moja uroda )
Mam nadzieje ze u Ciebie to nie immunogia ale chyba lepiej zrobic badania i wykluczyc

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Mnie nawalają ramiona. Kolano chyba pierwszy raz. Ogólnie od miesięcy mam jakieś stany zapalne ale na całe szczęście wraz z pojawieniem się miesiączki znikają same z siebie.
Po alkoholu mam twarz jak z trądzikiem różowatym więc nie piję

Mojej siostrze po x latach różnych badań nadal wróżyli z fusów. Dopiero jak z pozbawionymi czucia, białymi palcami pojechała do naczyniowca okazało się, że to jest ta choroba. Starczy, że trochę się zdenerwuje i już ma palenie w żyłach.

Poczytam Twój dziennik choć chciałabym wierzyć, że to co mi wykwitło na mordzie to tylko opryszczka po basenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Nie zmieniłam daty w dzienniku. Ot 2 miski w jednej

Dzisiaj miski nie dotrzymałam. Popłynęłam z chlebem żytnim ale nie martwię się, bo był suto opakowany czosnkiem Coś za coś. Atkins poszedł się po całości

Jutro wracam na zaplanowany tor. Siłka odpada bo jedyne co u mnie widać to powieka ala Sylwuś Stallone Do piątku będę ćwiczyć w domu a potem mam kontrolę u lekarza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poplynelas to z tluszczem .. troche nie tak z ta dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jeśli wychodzi Ci z TSH nadczynność tarczycy, to ja bym najpierw zrobiła jeszcze badania ft3 i ft4 i czym prędzej poszła do endokrynologa.

Sama mam nadczynność tarczycy i wiem jak to można się koszmarnie czuć.
Samemu to nie ma co się diagnozować, bo przed wynikami spodziewałam się wszystkiego tylko nie nadczynności.


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-01-15 22:17:23

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powinnam zrobić? Prosze o podpowiedź

Następny temat

Jakie suplementy dla kobiety chcącej zbudować mięśnie brzucha

WHEY premium