SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie, spalacz - 17 lat

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Cześć :)

Kolega przekierował mnie na ten dział.

Jestem tu nowa i chciałam zaczerpnąć od Was porad. Mam 17 lat i ważę około 65-66kg przy wzroście 168cm. Chciałabym schudnąć do wagi 55kg. Chodzę na siłownie 3-4 razy w tygodniu, do tego 3 razy w tygodniu wf i hula-hop w domu. Ograniczam się jeśli chodzi o jedzenie. Chciałabym spalić zbędny tłuszczyk i wyszczuplić swoją sylwetkę. Zaczęłam myśleć nad spalaczem Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps. Co sądzicie o takim pomyśle? Mam również dość mocno rozbudowane mięśnie ud i łydek. Czy mogę się ich jakoś "pozbyć"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Nie mam pojęcia, który wybrać. Sądziłam, że ten jest ok. Możesz mi wytłumaczyć, dlaczego ten jest słaby?

Zmieniony przez - ola_kielce w dniu 2013-08-26 01:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Myślę, że ten spalacz to słaby pomysł. Trening i dieta owszem. Pokaż dietę i trening, foty i multum innych info - czyli ankieta działu.

Inaczej nie gadamy.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-03-31 16:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Ja chcę zobaczyć te rozbudowane mięśnie ud i łydek

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zasada jest prosta: im więcej informacji dostarczysz tym bardziej trafną poradę otrzymasz, obecnie informacje są na poziomie zerowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Wiek: 17 lat
Waga: 66kg
Wzrost: 168cm
Obwód w biuście: 90cm
Obwód pod biustem: 80cm
Obwód talii w najwęższym miejscu: 73cm
Obwód na wysokości pępka: 81cm
Obwód bioder: 90cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 62cm
Obwód łydki: 40cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3-4 razy w tygodniu siłownia, 3 razy w tygodniu wf w szkole, hula-hop w domu, zumba; wcześniej pole dance
Stan zdrowia:
Czy regularnie miesiączkujesz: tak
Czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
Czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Czy rodziłaś: nie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Stosowane wcześniej diety: brak

Nie mam określonej diety. Po prostu jadam regularnie w mniejszych porcjach. Całkowicie odrzuciłam ziemniaki, ale to z własnych względów. Nie koniecznie też przepadam za mięsem.

Biegam na bieżni, ćwiczę na orbitreku, steperze, rowerku. Wyrabiam sobie troszeczkę biceps i mięśnie brzucha.

Zdjęcia
może wrzucę wieczorkiem :)

Zmieniony przez - ola_kielce w dniu 2013-03-31 17:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Nie samych nóg, tylko całej sylwetki

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A pieniądze zamiat wyrzucać w błoto razem z tym "spalaczem", to wydaj na omega-3 lub tran. Twój organizm będzie Ci wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Zdjęcia. Może we wtorek będą lepsze, jak zrobię na siłowni.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
https://www.sfd.pl/-t898282.html

A tak poza tym to nie widzę u Ciebie 'mocno rozbudowanych mięśni ud i łydek'

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łydki ucierpiały we wczesnym dzieciństwie z powodu niedoborów witainy D (lekkiej formy krzywicy). Stąd ich łukowate wygięcie na boki i przeprosty w kolanach. Stepperkami jeszcze bardziej im szkodzisz. Plus (chyba) masz płaskostopie?

Uda umięśnione? Jak dla mnie raczej 'nijakie', właśnie z powodu braku ładnego mięśnia. Do tego słabiutki korpus, w ogóle nie trzymasz brzucha, pogłębiasz lordozę i wypinasz go - ot, skutki klepania tułowiem na dywanie vel brzuszków

A teraz się zastanawiam, czy się nam młodzież obrazi za to, że jej napisałam wyraźnie, jak to wygląda. To przecież tak popularne ostatnimi czasie wśród "nowych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mlodziez w dzisiejszych czasach jest wrazliwa


Zmieniony przez - wrong w dniu 2013-04-01 09:45:11

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy - pomocy!

Następny temat

Redukcja z PCOS - walka o piękne ciało

WHEY premium