SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kiedy zacząc ćwiczyć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
180?? Koniu co tak cienko?? Nie trzymałeś dietki??

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
niee...policja wagon koksu mi przechwycila z tad tak slabo z forma bylo, no ale za 2 tyg przyjeżdza nastepny( ze niby haki)

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-10-22 14:56:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4428
meta sie skonczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Daj sobie spokój z siłownią do 18 lat lepiej biegaj pływaj i podstawa brzuch sobie wyrzeźb a jak chcesz już ćwiczyć to rób pompki jak zrobisz 70 na szczał to będzie lepiej niż jak miałbyś wyciskać 100 na klate. No chyba że chcesz już nie urosnąć to ćwicz. Ale mówie ci to prawda jak ćwiczysz bierzesz suplementy to hamuje wzrost to hjest prawda na 100% I zapomniałem dodać podciągaj się na drążku i zwisaj wyciąga kręgosłup i jeszcze więcej urośniesz
Ja mam 185 cm i nie narzekam i mam 18 lat Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
I pusto w glowie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
HEHe. Ja mam 15 lat i cwicze. Ale szczerze i moim zdaniem to za wczesny wiek na tego typu cwiczenia!! Np juz mam lekkie problemy z kregoslupem przy ktorych dalsze cwiczenie z ciezarami moze poglebiac ta wade. Najpier zastanow sie co chcesz osiagnac. POniewaz sa tacy co mysla ze w miesiac urosna i kupuja na ten okres karnecik a po miechu przestaja chodzic i mowia ze to nic nie warte poniewaz zadnych efektow. POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528
Zimerek po co pie***lisz takie glupoty jak w ogole chyba nie masz pojęcia o siłowni. Siłownia nie hamuje wzrostu jak sie rozwaznie cwiczy i nie wku***aj mnie takimi tekstami bo sam mam prawie 16 i cwicze juz troche i jakos rosne. Od 15/16 lat mozna zaczynac cwiczyc spokojnie.

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Jak chcesz ćwiczyć to ćwicz ja ci nie bronie to jest moje osobiste zdanie na ten temat. Kolega się pytał to mu powiedziałem jak ciebie uraziłem to spoko nie było tematu...

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplementy hamuja wzrost ? serio ?? nie sadze aby gainerek wzrosy hamowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8927
Proponuje walnąć taki wyskakujący popup z napisem " trening nie hamuje wzrostu”, bo to normalne jest niewyuczalne widzę.
Swoje własne zdanie... Jakby każdy wywalił z rewelacjami totalnie niepopartymi przez nic to by był dopiero burdel, no, ale to ich zdanie prywatne.

Na forum było o tym pełnych artów - a wyszukiwarka się zakurzyła widze.
Jak chcesz ćwiczyć to i tak cię nie powstrzymamy, ale w tym wieku to na ogromne ciężary się nie targaj, tak pisze profilaktycznie żeby nie było, że pozwoliłem i umrzesz a potem się skarżyć będziesz.

Ps. wiecie ze dzięki temu, że jadłem długie marchewki to mam maczugę na 19 cm? Polecam długie marchewki. Mam wrażenie, że to pewnie przez hormon długości marchewy.

prosze nie bić jak pisze głupoty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na nogi - OCEŃCIE

Następny temat

prosze pomozcie mi

WHEY premium