SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki - Polecenie dla amatora.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Witam, po bardzo długiej przerwie od 2 miesięcy wróciłem na siłownię przez 2 miesiące jechałem na czystym regularnym treningu. Od stycznia chciałbym zainwestować w odżywki. Liczę na profesjonalną pomoc. Zastanawiałem się nad "SFD - Wpc protein plus - 750g" oraz "ActivLab - Creatine Powder - 500g" . Chciałbym odrazu zapytać o dawkowanie? Dochodziły mnie słuchy że jeżeli chodzi o białko to miarka w zależności od wagi? Aktualnie waże 75 kg, a mam 185 cm wzrostu.

Polecane dawkowanie według rozpiski:
ActivLab - Creatine Powder
W dni treningowe: 5g rano na czczo i 5g po treningu.
W dni nietreningowe: 5g rano na czczo i 5g przed snem.

Natomiast jeśli chodzi o SFD - Wpc protein plus nie ma konkretnych szczegółów co do dawkowania. Co polecacie? Jak dawkować?

I Czy zmienić to na coś innego czy dodać coś więcej? Zależy mi na przyroście masy mięśniowej. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Dodam również że prócz przyrostu masy mięśniowej, zależy mi również na zwiększeniu siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
Białkiem uzupełnia sie braki w diecie, według tego sie je dawkuje, tak żeby bilans sie zgadzał. Nie według wagi, a tym bardziej nie według opakowania

kreatyna
dt 2x5g
dnt 5g

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
DT 2x5g (raz rano na czczo, i po treningu?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
moze byc, nie musi byc koniecznie na czczo

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Policz sobie ile białka z diety dostarczasz, jak jest minimum 1.5g na kg masy to ok. Tylko żeby nie było tak ze odzywka będzie stanowiła podstawę w odżywianiu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
Jedynie szczegilowo bysmy mogli podpowiedziec z dawkowaniem wpc jakbys nakreslil mniej wiecej braki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 433
To białko (SFD ) się pieni mocno jeśli nie lubisz piany to polecałbym Scitec 100% Whey Protein (jogurtowo-brzoskwinię)
Kretyna: jak każda inna ale wybrałbym Vitalmaxa
Dawki: minimum 1g na 10kg czyli 7g przed i 7 po albo całość przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Sfd jeśli mowa o econo, to się pieni, plus czy stevia, izolaty już nie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Kreatyna to jakiś mono najlepiej bo ekonomiczniej i pewniej. Przed treningiem 5g i po też 5g. W DNT rano 5g, możesz też zastosować cykl nasycenia gdzie najpierw dajesz duże dawki kreatyny i następnie schodzisz do docelowej 2x5g.
Białka SFD jeszcze nie brałem, Scitec 100% Whey Protein brałem i z czystym sumieniem polecam bo w smaku super i nie ma problemów z rozpuszczeniem (ja zawsze w wodzie rozpuszczam). Białko w zależności od braków w diecie. Tak jak kolega wyżej pisał, najmniej policz 1,5g na kg masy ciała i jak nie wyrobisz się z dietą to dorzuć białko 1-2 porcje w ciągu dnia. Super pomysł to kazeina na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.
Ostatnio postanowiłem ostro wziąć się za swój wygląd, kondycję. i zdrowie... zacząłem biegać 3 razy w tygodniu, i od miesiąca chodzę na siłownię... chciałbym wspomóc się kilkoma produktami na spalanie tłuszczu i coś na stawy bo kolana zaczynają mnie boleć i nadgarstki przy wyciskaniu sztangą np. klatkę, czy przy modlitewniku też czuję ból. Kolega przesłał mi linki do potrzebnych mi produktów, jednak prosiłbym was o ich ocenę . On sobie zachwala jednak wolałbym mieć wgląd więcej niż na jedną opinię.


pomóżcie:)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-12-25 19:01:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Futbol amerykański-suplementacja na rzeźbę

Następny temat

Stak

WHEY premium