SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena treningu i jego dlugosci.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Witam ,cwicze trening dla poczatkujacych tzn rozgrzewke do momentu pompek pozniej wykonuje w kolejnosci:
-wyciskanie sztangi
-biceps sztanga(stojac)
-unoszenie sztangi siedziac zza glowy
-brzuszki boczne
-biceps hantelkiem siedzac
-nadgarstki hantelkiem
druga seria przysiadow i lydek
-stojac boczne unoszenie hantla tzn z dolu do gory w bok
stojac podnoszenie hantla na wprost siebie z dolu do gory
-lezac na plecach unoszenie zza glowy hantla na triceps
-siedzac unoszenie hantla zza glowy triceps
-brzuszki (unoszenie nog do gory i w dol)
-mlotki siedzac
-wyciskanie hantelka wzdloz i w poprzek
-brzuszki tradycyjne
-pompki
-podciaganie sie na drazku(lekkie)
-streching
Calosc treningu z rozgrzewka dzwiganiem i strechingiem zajmuje mi srednio 1,30godz do 2 godz!!!,czy to nie za dlugo? czy stosuje dobry trening?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
hehe na trener24.pl zrobili mi trening dysponujac sztanga hantlem i laweczka o nazwie fbw nawet sa cztery wersje trenigowe ze az niewiadomo co wybrac az taki wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie za czytelnie to rozpisaleś.
Nóg nie ćwiczysz, nnie wiem nie moge się połapać o co Ci tu chodziło.

pozdro

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2813
Nogi jak nogi ale plecki. Dawaj ilość serii i powtórzeń a i ile razy w tygodniu ?

**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Nogi cwicze przez przysiady ,bieganie i cwiczenie lydek plus rozgrzewka gdzie jest duzo cwiczen na nogi (powiedzmy) a cwicze co drugi dzien czasami zdarzy sie co trzeci ilosc seri to jedna seria :
biceps- stajac sztanga plus siedzac hantelkiem czyli 2 podstawowe cwiczenia plus mlotki
klata-2xpompki plus wyciskanie sztangi lezac
plecy-2x podciaganie sie nachwytem na drazku szeroki uchwyt i waski
unoszenie sztangi siedzac w gore zza plecow
brzuch-unoszenie nog na drazku plus tradycyjne brzuszki ,unoszenie nog w gore i w dol(dolne miesnie),brzuszki boczne(boczne miesnie)
triceps-lezac na plecach unoszenie hantla zza glowy plus siedzac unoszenie hantla zza glowy(hantel w odwrotnej pozycji niz pierwsze cwiczenie na trica)
plus cwiczenia hantlem ktore dalem psot wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
zapomnialem dodac o kapturach czyli stojac sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2813
To nie jest plan tylko zbiór czegoś przypadkowego Jeśli masz sztange do dyspozycji z jakimś obciążeniem to możesz robić 12/10/10/8 wyciskanie np. Nogi- Rób przysiady ze sztangą na plecach z 4 serie i wykroki ze sztanga. http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tu jest dużo ćwiczeń opisanych i uwagi.

**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
chodzi mi o ocenienie tego planu i doradzenie co mam zmienic ,tak jak juz wczesniej pisalem stosuje trening dla poczatkujacych do momentu pompek a potem wyzej napisany,czy jest on dobry,dysponuje sztanga laweczka zwykla i hantlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeśli domowe waruni, to trening dla początkujących masz tutaj.

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
ok mawashi ale mi chodzi bys ocenil czy jest to dobry trening ,przeciez nie potrzebuje linka do treningu dla poczatkujacych chodzi mi o to zebys mi doradzil co robic majac sztange laweczke i hantelek bo przeciez nie zaczne nagle cwiczyc z baniakami majac sztange.Cwicze trening dla poczatkujacych (rozgrzewka) do momentu pompek a potem juz wlasny plan na sztandze i hantlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Plan mozna oceniac jesli go napiszesz, to jest przypadkowy zestaw cwiczen. Nie ma tu ani powtorzen, ani ilosci serii. Wszystko wypisane z pamieci. Np. Brzuch za chwile łydki, znowu brzuch, potem gdzies sie napatocza ze 2 razy bicki. Poukladaj wszystko ladnie i przejzyscie. Po drugie nie mecz tyle brzuszkow czy bicka, a staraj sie zadbac np. o plecy/naramienne. CO z nogami? same biegi+łydki nie wystarcza, a uda?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
dmx - obciążenie to obciążenie. Nie ważne, czy baniak z woda, sztanga czy żelazko babci.
To tak na marginesie.

Co do planu, to nie ma co tu oceniać, bo nie ma żadnego planu. Żadnego.
Nawet nie wiem co znaczy większość ćwiczeń, które nazwałeś w przypływie mniej lub bardziej płodnej wyobraźni.

Jeśli jesteś początkującym, to w dz. Trening dla początkujących masz trening ACT na wolne ciężary i drążek.
Znajdziejsz bez problemu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi

Następny temat

Ocencie plan treningowy....

WHEY premium