SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Kolega chciał, aby ktoś ze speców SFD zerknął na ten plan i wytknął nieprawidłowości, lub ewentualnie poddał go korekcie. W sumie największą nieprawidłowością którą zauważyłem, jest brak treningu nóg, ale ocenę pozostawiam wam. Jeżeli nie udało mi się dodać zdjęcia, to proszę o chwilę cierpliwości, wstawię w komentarzu. Z góry dziękuję.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
nie jestem specem tylko początkującym. widze że siłownia domowa.Zły plan, po;
1. gdzie nogi ?
2. kolejność cwiczen nie jest dobra.
3. i cwiczenia zle dobrane;

poczytaj tematy podwieszone i ułóż plan jeszcze raz

Zmieniony przez - DamianWojtyra w dniu 2014-02-02 16:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3627
nogi powinny się znaleźć w treningu, koniecznie. a tak poza tym to też wielkim specem nie jestem, ale słabo to wygląda.

go hard or go home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
podaj podstawowe dane kolegi ( ankieta działu)

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meverick
podaj podstawowe dane kolegi ( ankieta działu)


Dane kolegi:
Płeć :Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 68

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa i siła

Staż treningowy na siłowni : brak

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga z ławeczką + hantle

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Nie sprawdzał, bo ćwiczyć dopiero zaczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
No to najpierw kolege do kuchni odesłać, plan niech weźmie jeden z podwieszonych FBW.
i jeszcze jedno, bieganie za piłką nie zastąpi solidnego treningu nóg !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy+Triceps i Klatka+Biceps . Nogi też muszą być ...wyobraź Sobie go za dwa lata góra dobra a nogi... jak patyki :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
proste fbw na start, masz w podwieszonych

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EX - Masujemy.

Następny temat

Ocecnie to dla mnie!

WHEY premium