SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Myślę, ze już na tyle długo robię wyciskanie na suwnicy to się też skuszę na klasyczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
możesz co tydzień mieszać
raz suwnica, raz wolny ciężar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 160570 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234983
Remik7
ja nigdy nie lubiłem skosu dodatniego na sztandze, zawsze jakoś ciężko szło


ja podobnie, zawsze hantle tylko wrzucalem
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
U mnie skośna akurat spoko, generalnie klata spoko a sam skos lepiej robić normalnie nie na suwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 160570 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234983
ja mam problem z barkiem, pomimo ze nie brakuje mobilnosci, jakos dziwnie sklada sie przy sztandzie i zaczyna sie ucisk, wiec wole dmuchac na zimne i nie szarzowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak to mówią 'szewc bez butów chodzi'
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Trochę odświeżam plan z lekkimi zmianami do oceny. Tym razem B czyli Plecy+barki

Opuszczanie się na drążku 4 x 3-4p po 4-5s
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 4 x 7-12p 
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 4 x 7-12p 
Przyciągania linki wyciągu do twarzy 4 x 7-12p 

Szrugsy 4 × 7-12p
Martwe Ciągi 4 x 7-12p 

1.Wyciskanie sztangielek 4 x 7-12p 
3.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 x 7-12p 
2.Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4 x 7-12p 

(Ciwczenia na barki w tej kolejności jak podpisałem)

Cos w planie jest do zmiany pod kątem dublowania ruchu bądż przeladowania i czy są jakieś fajne alternatywne ćwiczenia na podciągnie konca sztangi w opadnie (turaj robie na maszynie). Robie to juz troche i myślę, Że można zamienić na cos innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 160570 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234983
jest git:_))
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Długo mnie tutaj nie było ale myślę, że to nie będzie przeszkoda :)
Ostatnio zmieniłem trochę swoje podejście treningowe szczególnie co do ćwiczeń złożonych gdzie ostatnimi czasy robię po 5 powtórzeń dokładając do nich regularnie kilogramów co trening. Izolowanymi rotuje od 5-12 jak wcześniej. Tutaj pojawia się moje pytanie czy taka metoda treningowa ma sens przy budowaniu masy mięśniowej czy dalej złożonymi też rotować.

Drugie pytanie
Zbliżam się do końca robienia masy i zastanawiam się czy dobrym pomysłem w następnej masie stosować kreatynę oraz czy przy redukcji dobrym pomysłem byłoby zejście ze wszystkimi ćwiczenia do około 5 powtórzeń (oczywiście zależy mi aby utrzymać masę mięśniową na redukcji oraz progresować siłe o ile jest to możliwe przy zmniejszonej ilości kalorii).

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasza jaglana

Następny temat

Mam 14 lat, mam zamar zacząć swoją przygodę z silownią.

forma lato