SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 402
Płeć : M

Wiek : 27

Waga : 70

Wzrost : 180

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : miesiac

Uprawiane inne sporty : nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : lawka, hantle, sztanga, gryf lekko lamany, stojaki :)

Dieta : jestem ekto wiec jem duuuzo, ale staram sie jesc czysto

Przeciwskazania medyczne : nie

Zażywane suplementy : zadne

Ostatnio przerabiany plan: FBW od miesiaca

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

Witam forumowiczow.
47 dni temu rzucilem papierosy !!!:)
Zaczalem cwiczyc 32 dni temu takim o to planem.
A
Przysiad 5s
WL pozioma 5s
Wioslowanie podchwytem 5s
Biceps gryf lamany 5s
Triceps hantelka za glowe 5s
OHP 5s

B
Martwy ciag 5s
WL pozioma 5s
Wioslowanie nachwytem 5s
Biceps hantelki chwyt mlotkowy 5s
Triceps pompki odwrotne 5s w kazdej do upadku miesniniowego
OHP 5s

Cwicze co drugi dzien. Jak mam na nocki to 3x w tygodniu, na rano 4x. Czy to jest dobry plan? Podam jeszcze liczbe powtorzen z ostatniego treningu
Przysiad 35kg
12 11 8 7 7
WL 47.5kg
12 11 9 7 7
Wioslowanie 47.5kg
12 12 12 10 10
Biceps gryf lekko lamany 24kg
12 8 7 7 6
Triceps 17kg
12 12 12 10 9
OHP 18kg
12 12 8 8 7

Gryf wazy chyba 8kg to jakby jeszcze 8 kg dodac . Co tydzien dodaje 2.5kg obciazenia.
W pierwszych seriach mam zapas natomiast tam hdzie jest mniej niz 12 powtorzen to juz w tej serii nie dalem rady wiecej. Czy to jest dobre w moim przypadku. Odkad nie pale przytylem 6kg z 64kg. To czyli idzie. Ale moze macie jakies porady co tu mozna by zmienic. Ile takim planem moge cwiczyc ??? Czekam na pomoc. To moje chyba 3 podejscie do mojej wizualnej zmiany, pewnie ostafnie. Mam duzo motywacje, bo znajomi juz zauwazyli, ze jestem ciut wiekszy. Ja jak patrze w lustro od miesiaca po 1000x dziennie to nic nie zauwazylem hahaha.
Zapraszam do komentowania.




Zmieniony przez - DaveDarrell w dniu 2019-04-30 11:14:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W zestawie B zamiast wyciskania poziomo daj wyciskanie sztangielek na skosie i plan bedzie odpowiedni.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie w każdej serii musisz progresować rownocześnie np że w kazdej dajesz co tydzien 2.5 np w 2 osttanich mozesz 2.5 dodać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 402
anubis84
nie w każdej serii musisz progresować rownocześnie np że w kazdej dajesz co tydzien 2.5 np w 2 osttanich mozesz 2.5 dodać

I to bd mialo jakies wieksze znaczenie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To Ci da że trochę będziesz miał więcej siły, jak w pierwszych się nei zakatujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Podejść jest wiele. Na pewno zaczalbym z zanizonych ciezarow zeby dokladac przez jakis czas spokojnie.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2019-04-30 21:25:16

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5cio dniowy plan treningowy +cardio po treningu

Następny temat

Redukcja i plan treningowy

WHEY premium