SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena FBW + proporcji kilogramów do ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
witam. mam takie pytanie; czy fbw które wykonuje jest dobre (kolejność i ćwiczenia), a także czy dobrze dobrane są kilogramy. Wiem że sam to powinienem ocenić, ale wolę wiedzieć, czy np. w mc powinien być większy ciężar niż we wiosłowaniu itd. nie chcę przez długi czas robić źle ćwiczeń. Dzięki za odpowiedzi. Dopiero kilka miesięcy ćwiczę, bez żadnych wspomagań. wiek - 17 lat.

http://img98.imageshack.us/i/zfdzdfzdfzdf.jpg/

edit - i jeśli chodzi o ciężar, podany jest tam na "jedną stronę hantli". więc cała hantla to razy dwa, a tam gdzie dwie hantle są (np. klata) to razy cztery i plus jakieś 3 kg gryf do hantli.

Zmieniony przez - Dzeksonik w dniu 2011-02-19 17:22:10

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Oprócz Ciebie nikt nie zna Twojego ciała więc trudno będzie ocenić.

Sorry, za głupie pytanie ale.. ćwiczysz parę miesięcy i bierzesz 30 kg na martwy? 10 kg na przysiad? Nie próbowałeś nigdy więcej?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
nie próbowałem.
właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło - teraz wiem, że dziwnie mało jest na mc, dlatego będe próbował więcej.
zauważ że to są hantle, wchodzą jeszcze sprawy z nadgarstkami i takie tam - jest to zupełnie coś innego niż mc ze sztanga. a ciężar jest tu 35 kg (bo dwa gryfy po 2,5 kg to 5 kg)

edit - a zreszta gowienko mi to da, bo posiadam hantle 2x20 kg i "nastepny krok" to będzie już max - zamiast 17,5 kg na hantlę będzie po 20 kg (40 kg razem), więc specjalnie nie zwiększe tego.

a co do przysiadów - nie wiem czy wiesz co ja mam na mysli. to nie sa takie, ze na glowe dajesz sztange, tylko w jednej rece trzymasz hantelkę (7,5 kg) i w drugiej (razem 15 kg). robię duże serię po 20 powtórzeń i myślę że tak jest spoko, zwłaszcza że tego typu przysiady dużo osób poleca w ogóle bez stosowanie ciężarków.

Zmieniony przez - Dzeksonik w dniu 2011-02-19 22:37:37

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ze sztangą nie możesz?
a w tym Twoim planie troszke za dużo izolacji.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
cwicze na chacie, sztangi poki co nie zakupilem.
co do izolacji, pewnie chodzi co o biceps?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase. DO SPRAWDZENIA

Następny temat

Brak efektów treningu

WHEY premium