SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena FBW z priorytetami oraz jeszcze kilka ogólnych pytań.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Witajcie, przedstawię Wam za chwilę mój plan FBW… Po kolei i szczegółowo…
Staż: Ćwiczę już 3 lata !!! Nie do wiary bo praktycznie nie widać efektów - moja własna głupota… jadłem co chciałem, paliłem mięśnie, trochę mięcha wytrenowałem ale to takie bardzo nie regularne mięśnie np. klata górna wybudowana a dolnej prawie brak… same dysproporcje.
Cele: Powrót do formy… ogólnie to niestety jest ich kilka. Mam troche mięska pod tłuszczem - czyli przydałaby się redukcja… Tym bardziej, że mam lipo delikatne… Z drugiej strony nie chcę być chuderlakiem - liczy się dla mnie SIŁA!!! I fajny wygląd… Siła i szybkość muszą być - tryb życia tj. im pry - trzeba czasem się obronić i przywalić komuś… trzeba także umieć uciekać szybko :D
Z kolejnej strony powinienem w miarę dysproporcje ponaprawiać ale przecież pora na plażę& też... Ogólnie rzecz biorac na te wakacjie chciałbym być silniejszy, w miarę proporcjonalny a potem jechać na białku i diecie i budować suchą masę.
Tyle celów… który wybrać? Za kilka dni zaczynamy maj, do plażowania zostanie ok. 1 miesiąc.
Dieta: 10 zasad żywienia połączone z low carbo. 4 posiłki najczęściej
Suplementy: Białko Olimp jako uzupełnienie diety po treningu. BCAA XTRA ACtilvab przed i po treningu - wiadomo po co. W czasie treningu isotonik. Witaminki to trec vital pack n6 albo Olimp chela witaminy - na przemian najczęściej bo ten trec jest drogi. Olimp Fat burner, Karnityna do ssania Olimp - po pół puszki zostało i czeka na odpowiedni moment.
Trening: Póki co to FBW z priorytetem - klatą dolną i środkową oraz bice i kaptury - w takiej kolejnośći. Teraz rozpiszę trening
Rozgrzewka - worek bokserski 10 minut + rozciągnia
Rozpętki 10 *2
Wyciskanie handelek z suplikacją na płaskiej - 10*4
Wyciskanie hantelerk na płaskiej wąskim chwytem - 10*2
Wyciskanie handelek z suplikacją dolny skos - 10*2
Dipy 5*8
Bice - na kolanie ćwiczę (opiszę tren tylko dla jednego bica po drugi trenuję tak samo)
10*3 młotkiem
10*3 normalnie
Drązek: podchwytem 10x, nachwytem 5x, wąsko na kark 20x, szeroko 5x młotem
Brzuch: 75 pociągnieć nóg do góry
Wyciąg górny ściągana do dołu - tak się ustawiam, że ćwiczę klatę dolną, środkową i trice
Nogi następnego dnia - tego nie muszę rozpisywać bo wiem, że dobrze robię.
Pytania do Was:
Co zrobić ze swoim ciałem? Weźcie pod uwagę te aspekty tj. samoobrona, siła, lipo, plaża. Sztukie walki i po sprawie ale niestety nie mam gdzie na to chodzić póki co.
Jak rozdzielić suple? Odpowiadam od razu, że kreatyny etc. W rachubę nie wchodzą.
Jeszcze kilka informacji dodam: Mam 17lat, mc etc. Odpadają bo mój kręgosłup muszę oszczędzać.



Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2010-05-26 01:24:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
trening tragedia , nie takie sa zalozenia FBW

chcesz robic priorytety , uloz splita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Słuchajcie, chcę mięc po prostu "parę w łapach" + nie za dużo tłuszczu bo mam lipo + w miarę równomierną klatę.
Jakim trenem to zrobić? Split... siłę na nim zrobię, mięcha na całym ciele przybędzie a jak będę robił aero po treninigu to i fat poleci... Ludzie ale kiedy ja wybuduję w końcą równomierną klatę jadąc splitem?

Właściwie to może to nie jest głupie... i będzie to dla mnie najlepsze tj. dobrze rozpisany split bo patrzcie na moje cele:
1. Redukcja - 20 - 25 minut rowerka po treningu siłowym i będzie redukcja
2. Siła, wytrzymałość i szybkość czyli czynniki warunkujące fighty... Siła to dzięki dobremu splitowi, szybkosć i wytrzymałość to dzięki skakance, rowerkowi, bieganiu i workowi treningowemu - będę to robiłe co drugi dzień tj. taki treningo szybkośćiowo, wytrzymałościowy.
3. Lipomastia, łączy się z to z tłuszczem (redukcja jego wyżej opisana) oraz z nierozubowaną klatą - dobrze ćwiczona klata raz w tygodniu a potem jej rozciąganie i masaż wodny i powinna rosnąć... Jak ją ostatnio ćwiczyłem to czułem ją 4dni.
Najgorsze jesty tylko to, że nie mogę przeginać z podciąganiem na drążku a wszelkie machania sztangą na stojąco odpadają oprócz sztrugsów.

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2010-05-26 16:50:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia...tylko sztangielki

Następny temat

SPLIT 3x w tygodniu. Poproszę o sprawdzenie.

WHEY premium