SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka ogólnych pytań n/t siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Witam, mam dwa pytania:
1. Czy od dużych ciężarów podczas wykonywania mc mogę mieć problemy z plecami w późniejszym wieku? MC wykonuje prawidłowo technicznie. ćwiczę już 1,5 roku. No i poboczne pytanie czy potrzeba stosować ten pas wogóle? Albo czy potrzebny jest przy wiosłowaniu sztangą przy prawidłowo wykonywanym ćwiczeniu??

2. Próbuje ćwiczyć nogi, ale ciężko mi to idzie, bo następnego dnia moje nogi są zmęczone i często mam zakwasy. Trening nóg przypada na piątek, więc w sobotę jest ciężko, a w każdą sobotę pracuję i ledwo włóczę nogami. To mnie zniechęca do treningu nóg. Powiedzcie mi jak ćwiczyć nogi, aby nie było zakwasów.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
1.Jeżeli technika będzie poprawna,nie będziesz siedział na niskich zakresach cały rok i nie masz żadnej wady postawy-śmiało ćwicz.Same korzyści,bowiem wzmocnisz mięśnie stabilizujące kręgosłup.


2.To trenuj nogi w inny dzień."Zakwasy" na rękach czy barkach już ci tak pewnie nie przeszkadzają,co?



PS.Pojedyncze pytania kieruj następnym razem do odpowiedniego tematu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Z rękami nie jest tak ciężko. Trzeba przykucnąć czy coś to jest męka.
Więc jak ćwiczyć,aby nie było zakwasów?

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
"Zakwasy" będą i być powinny.

Przyzwyczaisz się.Na pewno ich wielkość się zmniejszy po kilku treningach,więc bez obaw.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
To ten pas jest potrzebny przy prawidłowym wykonywaniu cwiczenia? Nie dostałem odpowiedzi.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj trening (oczekuje poprawek) zdjecia( oczekuje opinni)

Następny temat

Brak bólu mięśni po treningu..

WHEY premium