SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Witam a więc postanowiłem się odchudzać.Dieta już jest :) Od jutra zaczynam ćwiczenia.Nie jestem aż taki gruby lecz mam tzn "bęben" Grubą twarz,ręce i nogi nie jest tak źle tak myśle ;]


A więc moje pytanie czy taki trening jest dobry?
A więc

Rano jak wstane na czczo bieganie 1 godzinę trucht.

Jak przyjdę to przysiady,A6W

Później coś zjem

A później 1 godzinę rowerek

Czy taki trening jest dobry?:)

Jeszcze jedno w okolicach mam siłke lecz się trochę wstydzę i nie wiem jak się do tego zabrać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
pamietaj by trening trwal max 1,5h z rozgrzewką, wtedy w organizmie utrzymuje sie najwyższy poziom hormonu wzrostu. Jedz węglowodany na sniadanie, dobra jest owsianka. Jak chcesz robić godzinne aeroby to rób jes w dzien bez treningu silowego. Tak jak pisalem wczesniej 4 - 5 posilków. kazdy bialko, wegle, tluszcz i warzywa. Czytaj dokladnie

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Trening bez diety nie przyniesie dużych efektów no i bez siłowni też kiepsko na tym wyjdziesz. Czyli ułóż dietę i zacznij ćwiczyć siłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Przeczytaj uważnie :) Napisałem że diete mam i wszystko lecz pytam was doświadczonych forumiczów czy taki trening jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Trening aerobowy jak najbardziej na redukcji, ale robiąc trening siłowy będziesz miał o wiele lepsze i szybsze efekty. A ile u ciebie mija między 1 , a 2 treningiem aerobowym ? Na początek ćwicz raz dziennie, później wejdziesz na wyższe obroty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jeli trening masz taki jak diete to współczuję.Zaczniemy od początku - wklej dietę z oznaczeniem posiłków okołotreningowych.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Nie trenuj na czczo bo zamiast spalić tłuszcz, to zurzyjesz białka mięśniowe. Dopiero po śniadaniu rób trening conajmniej 1,5 h po. I zacznij stopniowo wprowadzać ten trening, nie warto się zamęczać na samym początku bo efekty będą odwrotne od oczekiwanych

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Dzięki panowie no dieta hmm jestem jeszcze młody 16 lat więc ograniczam jedzienie stosuję się do 10 wskazówek żywieniowych

A jeśli trening siłowy to jaki polecacie? Zwyłe ćwiczenia z hantlami?

Zmieniony przez - shakir666 w dniu 2010-07-12 16:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Jeżeli masz już jakiś staż treningowy to mozesz, a jak dopiero zaczynasz to mógłbys spróbować treningu na drążkach, poręczach, pompki itp. na początek, żeby sie ogólnie wzmocnić i jako takie wprowadzenie

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
DarekMiko dziękuje bardzo za pomoc :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Cieszę się, że mogłem pomóc :). A z tym treningiem to nie przesadzaj, wszystko pomału, sukcesywnie, z głową. Zobaczysz efekty same przyjdą, nawet nie będziesz wiedział kiedy.

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Właśnie o 10:00 wybieram się na siłkę.Moje pytanie czy dobrze iść tak rano czy raczej popołudniu?

Noi przed treningiem zamierzam zjeść 1 kromkę razowego chleba,gotowane jajko,płatki z mlekiem,garśc orzechów włoskich noi pomidorek
Na obiad po treningu pierś z kurczaka z ryżem lub zamiast piersi ryba smażona czy gotowana?
A wieczorem chleb razowy z twarogiem


Czy to dobra dieta czy raczej syf?:)

Zmieniony przez - shakir666 w dniu 2010-07-13 08:49:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serek wiejski włoszczowa

Następny temat

dieta na mase samodzielnie ulozona 1 raz :)

WHEY premium