SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie nas

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
jak na 7 miesiecy to jest dobrze.
Ale mam nadzieje ze nogi tez cwiczycie bo niecwiczenie nóg jest chyba najwiekszym bledem jaki popelniaja początkujący. Ja tez nie cwiczylem nóg od początku i teraz bardzo tego zaluje.

"Braci sie nie traci te słowa mówią wszystko dlatego konsekwentnie trzymamy sie blisko w nie swoich sie nie wp*****lamy wlasne sprawy mamy o nie dbamy w tym kierunku podążamy.."

-== tak wyglądalem w lutym https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046  teraz jestem większy ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja tez ciwcze ok 7 miechow bez supli sterow itp .. a wyglada o niebo lepiej niz ten kolo co wygial pedzialsko nadgrastki na zdjeciu dżołk

eminem "sing 4 the moment"
Sing with me, sing for the year
Sing for the laughter, sing for the tear
Sing with me,just for today
Maybe tomorrow, the good Lord will take you away
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 54 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6835
Swiete slowa !!!

Na poczatku kiedy ma sie ogolnie malo masy. to nie
podpada.Pozniej to tragedia, chlop jak byk a nogi jak patyczki.
I ... obciach 100 na barki i 100 na... nogi !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak rower i biegi od okolo 4 lat silka 5 miesiecy. musialem zaczac cwiczyc klatke bo nogi mialem troche nieproporcjonalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki nie smiejcie sie z ludzi... większość z was tak wyglądała na początku a ja uważam że początki mają całkiem zachęcające..... ale uważam że massy by sie przydało.....

.:(Głogów):.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak.. massa dobra na ku...a . wam by sie przydala massa tak jak mi dziennie zjadam okolo 4,5 tys kalori a nie moge przytyc (17 lat 70 kg )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
popracowac nad twarza a pozatym to nad wszystkim...
rowniez nad dietą



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772


Nie jest źle ćwiczcie dalej ........

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4813
ZAAJE**SCIE WYGLADACIE!!! Juz nie musicie na niczym pracowac Macie optymalne proporcje i swietna estetyke Chociaz wydaje mi sie, ze Twoj kolega ma za chude lydki Teraz tylko na debiuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 621
Może trochę źle napisałem nad czym popracować, d****ne pytanie. Ten większy to ja i nabrać masy moge dość łatwo, ale strasznie boję się o tłuszcz i na razie ostrożnie przybieram, wolę trochę tłuszczu zrzucić, mój kumpel nie ma takiego problemu, on nie może złapać masy, tłuszczu nie ma. Czy może mi ktoś napisać jak mu szła siła i masa, ktoś o podonych proporcjach jak ja. Mi przybyło 35 kilo na ławeczce w ciągu paru miesięcy około 6. Jak wam szło? I takie małe pytanie: jak chodzicie na solarium to czy nie macie po tym spalonej twarzy, w porównaniu do reszty ciała. Bo musze się wybrać chyba a boję się twarz będzie dziwnie mocno opalona. Czy przy takiej masie jak ja mogę zastosować dietę tłuszczową, tak ze 3 tygodnie bez przerwy na ładowanie? Czy nię będę za chudy jak tłuszczyk spadnie? I czy 3 tygodnie wystarczą na zrzucenie trochę tłuszczyku, bo za długo to raczej nie wytrzymam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe fotki Cortino

Następny temat

ocenicie mojego kolege!!!!!!!!!!!

WHEY premium