SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie mnie =]

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Gosc dobrze wyglada. Jego prywatna sprawa jak do tego doszedl. Sog.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Tylko nogi to masz stary beznadziejne, a to 60% ciezaru miesni. Pol-kulturystow nie lubie.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Termitek za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
...
Napisał(a)
Usunięty przez Termitek za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bushi_84 -> gadasz ******ły o jakiś żabkach. Dla Ciebie najważniejsze jest ze ktoś sie przyzna ?? głupota .. jak tak dalej pojdzie to kto wezmie koks i szybko przyelci na SFD sie pochwalic i powiedziec prawde bedzie wychwalany co to nie on. Sam pewnie brałes koks i masz wyrzuty sumienia heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
A pewnie ze bralem koks i to nie raz, jest o niebo lepiej niz po fecie, polecam.
Akurat wiem cos o tym, poniewaz cwicze systematycznie razem z przerwami jakies 9 miesiecy. Od samego poczatku praktycznie jade na odzywkach i suplach. Nigdy nie brakowalo mi pieniedzy na ten sport. Trening i dieta tez dobra, watpie zeby ktos mial lepsza. No i widze po sobie jakie efekty mozna miec cwiczac bez sterydow w tym okresie czasu. Tez zaczynalem od 53kg i 27,5cm w lapie. Dlatego smiesza mnie posty gdzie ktos zamieszcza swoja fotke na ktorej wygladal jak dziecko z afryki a pozniej po 10miesiacach ma 40 w lapie i podnosi ponad 100kg. I chwali sie, ze to od kreatyny. Oczywiscie mozna napisac ze przeciez kazdy organizm jest inny. Ale organizm czlowieka dorastajacego 16-19lat o niedowadze 10-20 jest prawie zawsze taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
urwalo mi post
nie uwazam ze kazdy powinen brac sterydy i sie tu chwalic, ale ci co brali i chca chwalic sie swoimi wymiarami powinni napisac, ze brali albo siedziec cicho i nawet nie komentowac, ze sterydy sa zle i nie powinno sie ich brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bushi_84 -> ile ty dziecko masz lat po co mi piszesz o swojej diecie suplach i wspaniałem sylwetce ??? ( boże jesteś cudowny )

nie wiem czy to do mnie mowisz czy co ? masz chyba rozdwojenie jaźni

to że sie koleś przyzna to powinno być normą chyna na SFD bo to lamerskie jest ogólnie

a to ze dajesz gosciowi sogi za to ze powiedzial ze brał to idiotyzm... lepiej tego glupiego soga daj jakiemuś z krótkim stażem i JESZCZE slabymi wynikami po to zeby kolo sie zmobilizował a nie marnujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869
ktos tu pisal o kaleczeniu sportu ? przepraszam, ale czy branie twardych wspomagaczy nie jest wlasnie tym wspomnianym kaleczeniem ? do autora postu >>> jak na 6 miesiecy to troche slabo, skoro jeszcze piszesz, ze masz dobra dietke i miales cykl kreatynoway to dodam, ze mizernie...strasznie waski w barkach jestes, o klatce to juz nie wspomne...az dziwne, ze na 115kg na klatke masz ja tak slabo rozwinieta. Nie bede nic pisal o braniu deki, bo to nie moja sprawa...oceniam wyglad i nie wazne jak do niego doszedles...wez sie za mase.

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
Widze, ze poszlo wszystko w nieodpowiednim kierunku. Nie tak chcialem zeby to odebrano. Dopisze po raz ostatni ogolnie.
Zgadzam sie z Zakonnikiem, branie dopingu jest w jakims stopniu kaleczeniem tego sportu, jednak nie przyznawanie sie do tego i ocena innych ma jeszcze gorsze skutki. Bowiem osoba, ktora nic nie brala po pol roku cwiczen wejdzie na to forum zeby porownac swoje osiagi, a tu zobaczy inne fotki cwiczacych rowniez rzekomo bez sterydow i z takim samym stazem i sie zalamie. Bo jej udalo sie zrobic zalozmy 3cm w obwodzie reki, a tutaj czyta o przyrostach 8cm w tym samym czasie. Do tego kazdy napisze jej ze widocznie nie przykladala sie do treningow, albo niech sie wezmie za diete. Chyba sie nie myle, ze na okolo 100 zdjec osob dodanych w tym dziale, tylko 5 przyzna sie do brania dopingu. Wiadomo, ze na polskich silowniach jest odwrotnie. I po co klamac i tylko zniechecac poczatkujacych? co z reguly konczy sie siegnieciem przez nich po doping.

Jesli ktos bral koks to niech nie ocenia negatywnie innej osoby, ktora go nie brala. W druga strone tymbardziej, jesli nie brales koksu to nie oceniaj negatywnie ludzi ktorzy go brali, bo nie wiesz jak to jest cwiczyc i rosnac na koksie.

do bufu: jesli ktos do kogos ma sie zwracac na dziecko, to raczej ja do ciebie. Jesli smiejesz sie z mojej sylwetki, to lepiej popatrz na swoja i zacznij plakac.

dziekuje, EOT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Check this out

Następny temat

Moje postepy....

WHEY premium