SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed dziewczyną...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39912

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
"cierpliwy z Ciebie chłopak :)"
hmmm nie zawsze. Jeśli byl by to jakis gosc to juz bym nie byl taki cierpliwy tylko odrazu bomba w rylo, chyba ze bym widzial ze jest to ktos duzo slabszy wtedy bym go wywrocil pare razy i sie posmial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
MRoshi,do jakich się nie nadają?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Oddawanie nasienia?

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
no fakt

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pracuję w grupie interwencyjnej,normalnie w firmie ochrony więc biorę normalną,a raczej za małą pensję,gdy czasem są fuchy,zamieniam się albo biorę urlop,żeby mieć wolne.Czasem trzy-cztery dni fuchy dają mi tyle kasy co w firmie miesiąc roboty,ale od razu dodam,że takie złote fuchy to rzadkość przynajmniej w Szczecinie.Chłopaki z Warszawy,Poznania,Krakowa takie strzały mają o wiele częściej,niektórzy mają swoich stałych Vipów,więc ich sytuacja jest o niebo lepsza.Powiem tak-robota dla maniaków.Przynajmniej ja więcej inwestuję,niż dostaję,może to zaprocentuje kiedyś.Koszta szkoleń podstawowy kurs ok 2000 zł,refreshery w zależności od tematu ok.500 zł ale trzeba kiczyć jeszce dojazd,spanie i żarcie,bo to suche ceny szkoleń.Pozdro.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-23 22:31:39

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
nom u mnie w miescie zapewne tez nie ma co liczyc na "zlote fuchy" :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Słaby, ale w takiej robocie można się realizować (przynajmniej niektórzy to lubią). Taka fucha daje satysfakcję, czyż nie?

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chłopaki może przejdziemy do spamposta????Zaraz QUEBLO będzie się burzył...Robota jak robota,każda z czasem robi się monotonna i nudna,ale lubię ją,ale najbardziej lubię się szkolić i na t wydaję dość dużo kasyniestety własnej

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-23 22:46:08

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
slaby bede troche niedyskretny ale mam pyt ile zdolasz wyciagnac srednio na miecha bez tych "zlotych fuch"??? jak nie chcesz na ofrum to moze na gg mi napiszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
własnie daj gg :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALKOHOL

Następny temat

co wybrac ?

WHEY premium