SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed dziewczyną...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39900

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
U mnie na osiedlu były kiedyś takie laski-raczej babochłopy co na baletach jak się napiły wściekłych psów to czasami lały chłopaków,całe szczęście przed lokalem się trzaskały,bo średnia waga to chyba ok 80 kg i mogłyby być kłopoty.Ale mój partner uchodził za damskiego boksera,więc nie robiły trzody w środkuKiedyś jedna próbowała to przeleciała po strzale przez stolik i potem był spokójCzasami patrzeliśmy jak to chłopak ucieka przed dziewczyną.Dla nas to była atrakcja popatrzeć na to.Taki przerywnik od nudnej pracy. Dziewczyna,szczególnie jedna lała się jak facet no i jak z taką postąpić grzecznie???A teraz są grzecznymi mamusiami z wózkami

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
mam pytanie do Ciebie słaby pracujesz w IBA?
mógłbyś mi przybliżyć tak w skrócie to co za formacja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
młodość; piękny czas Bedą opowiadać dzieciom jak bawiły się kiedy były młode

Jak zachowuje się jak facet, to czemu by jej tak nie traktować

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
jak to mój starszy mówi na******lać i patrzeć czy żyje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie niedługo powrócą mroki średniowiecza... dym będzie okalał zwęglone ciała tych amazonek, a dzielni wojownicy broniąc ostatniego pabu z piwem dziurawic będzidziemy lub dziury poszerzać :D. Szczerze ja się nie boje kobiet ... ja się boje zdziczenia obyczajów. Zauważycie, że to wszystko robi się tak chore, że szkoda gadać. Jeszcze ze 2 latka i będą ustatwki ,,kibicek'' , a ulice pełne będą nieletnich ,,chuliganek''. Kiedyś wszystko było normalniejsze dziewczyny uspokaiały napięcia. Teraz wręcz podbudzają bójki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
zgadzam sie z toba Mroshi ale czy to nasza wina???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Już był pierwszy artykuł na temat ustawek dziewczyn w Bydgoszczy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To nie spam.To odp. dla Bazza. I.B.A to międzynarodowe stowarzyszenie bodyguardów kierowane obecnie przez Jima Shorta,byłego żołnierza SAS.Żeby być członkiem I.B.A. trzeba przejść kurs podstawowy i dwa tzw.refreshery.Jak zwykle składka członkowska na dany okres i co najmniej jedno szkolenie refresher w roku trzeba przejść,żeby nie stracić członkowstwa.W naszym kraju,jeszcze ochrona osobista dość słabo funkcjonuje,więc póki co fuchy trafiają się od czasu do czasu,ale dobrze płatne.Poza tym cały czas trzeba inwestować w różne szkolenia własną kasę,żeby być zawsze gotowym do roboty.Członkowstwo w I.B.A. daje możliwośc poznania ludzi,a to ważne,ale poza tym to niewiele daje przynajmniej mnie narazie,no jedynie mam ładną ozdobę w postaci blachy I.B.A. na półce

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-23 22:17:05

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nasza nie nasza... czyjaś musi. Teraz jest wszystko w wersji damskiej, piłka nożna, boks, zapasy, kulturystyka, nawet motoryzacja i technika. Ja wiem, że mamy równouprawnienie, ale kobiety do niektórych rzeczy poprostu się nie nadją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
troche zejde z tematu wiec sorry,slaby a ile wydajesz kasy na te szkolenia zeby byc nadal czlonkiem??? i czy oplaca sie to w stosunku do pensji jaka dostajesz???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALKOHOL

Następny temat

co wybrac ?

WHEY premium