SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Witam. Chcę dodać do moich ćwiczeń przysiady z hantelkami w ręku lewa (4kg) i prawa (4kg) przysiadów 60 dziennie i o to chodzi czy to jakoś obciąża moje mięśnie i czy nie zatrzyma mojego wzrostu. Ponieważ mam 15 lat 180 cm wzrosu i jeszcze rosne. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 802
PS: i to nie ma akurat nic wspólnego z genami. Z genami to może mieć wspólnego asymetrycznie ułożona kostka na brzuchu np

odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
mozesz spokojnie robić, ja w wieku 16 lat zacząłem bawić sie cieżarkami na początku w domu a miałem niecałe 170 cm, kiedy mialem 18 lat 180 wskoczyło i tak juz zostało. Wiec nie martw sie o to że nie urośniesz ;)

--- VIDE CUL FIDE ---

-- No Pain No Gain --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Ok. Mam 15 lat i te 180 cm wzrostu od jakiegoś czasu biorę tran i mleczko pszczele 2x dziennie jest jakaś szansa ze dobije do 190/194 cm ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tak.
jestes mlody. czlowiek konczy rosnac w wieku 23-26 lat okolo, wiec smialo masz szanse na 2m nawet. najszybciej bedziesz rosl w wieku 17-19lat teraz.
wiem po sobie.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-04-27 17:51:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
O to mi właśnie chodziło. Mleczko pszczele i tran które biorę już od kilku dni,będę brał nadal miesiącami przyczyni się także jakoś do mojego wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie.
to jest kwestia genow.
ale mozesz brac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Mozesz Rbic Przysiady z hantelkami nic ci sie nie stanie ; )

Pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
ja mam 15 lat prawie 16 i mam 188 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Czym was ****a karmili ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
175 to normalny wzrost 190+ wtf go NBA
Niketore 185++ mnie w****ijają obnosza sie z tym nogi jak wykałaczki, bycie długim nie zawsze jest fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1823
ja mam 17 lat mam 175cm wzrostu jestem z tego dumny mam nadzieje ze bede mial 180-185 i tyle mi wystarczy. I jeszcze raz jak kolega napisał geny robią swoje, pamietajcie że kareł nie osiagnie 180 cm wzrostu bo jego geny na to nie pozwalaja -.- tak więc sprawa pozostaje w genach. Są również środki aby przyśpieszyć chormon wzrostu ale jak chcesz/cie sobie poje*** chormony geny itp to smiało .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pchnięcie kulą - trening

Następny temat

Skoczność

WHEY premium